Новини Ради молодих учених

Запрошуємо на драйвовий освітній Media Urban Camp

Media Urban Camp – освітній кемп, головна тематика якого – медіаобраз міста, урбаністика, створення медіаурбаністичних проектів. Організатором кемпу є Мережа освітніх кемпів «Чистий простір» (координатор – Ірина Ткаченко).

Проект відбувається за підтримки Британської ради в Україні в межах програми "Active citizens".

Докладна інформація про проект

Офіційна спільнота кемпу

Вартість оргвнеску –550 грн (харчування, проживання, трансфер Запоріжжя-Хортиця-Запоріжжя, оргвитрати)

Доїзд до м. Запоріжжя – власним коштом.

Проект є некомерційним, спільнокоштовим.

Media Urban Camp відбудеться 19-22 травня 2016 року.

Місце проведення: острів Байда (Запоріжжя), туристична база "Бригантина" (проживання у будиночках по 4 людини, база має всі необхідну для комфортного проживання умови)

Реєстрація відкрита до 10 травня.

Реєстрація для участі у Media Urban Camp відкрита.

Заповнюй бронюй собі місце!

Кількість місць обмежена.

Очікувані результати кемпу: налагодження конструктивного діалогу між представниками активної громади з різних міст України; обмін досвідом, ознайомлення з успішними практиками створення медійних продуктів про міста; розробка медіаурбаністичних проектів учасниками; міжміські проекти; активне та змістовне дозвілля.

Ірина Ткаченко, координатор проекту

Інформацію надано медіа-групою «Університетський меридіан»