Історії успішних випускників

Василь Левицький - письменник, журналіст, екскурсовод, викладач МАН, керівник гуртка краєзнавства та журналістики

Викладачі дуже допомагали

На формування мене як особистості й професіонала вплинуло безліч людей.

Мені Олег Попов (зараз він в Одесі працює) запропонував записати на радіо декілька передач для проекту «Пам'ять», залучала до активного життя Ганна Волчанська (вернісажі талантів, КВК влаштовували тощо).

Як особистість вплинув на мене мій куратор Леонід Куценко (його вже з нами немає) – він возив на екскурсії до Чигирина, Суботова, незважаючи на брак часу, спілкувався зі своєю 11-ою «пролетарською» групою (як він нас жартома називав), знайомив з іншими чудовими літературними, громадськими діячами України.

Наталя Фенько інформувала нас щодо співпраці з місцевими газетами («Україна-центр», «Молодіжне перехрестя» тощо).

І до сьогодні я з багатьма викладачами підтримую дружні стосунки (нас об’єднує громадське життя, журналістські проекти, культурницькі заходи, а то й просто людська близькість).

Факультет задовольняє всі вподобання абітурієнтів

Звертаю увагу, що наш факультет філології та журналістики з його різноманітними спеціалізаціями та багатопрофільністю здатен задовольняти різноманітні вподобання абітурієнтів: і майбутніх журналістів, і видавців, і редакторів, і дикторів, і працівників сфери прес-служби, і мистецько-культурницького напряму і, звичайно ж, тих, хто хоче бути вчителем.

Інформацію надано медіа-групою «Університетський меридіан»