Студентське наукове товариство

Всеукраїнська науково-практична конференція студентів та молодих науковців “Фізика. Освітні технології”

Запрошуємо молодих науковців, магістрантів та студентів вищих навчальних закладів взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів та молодих науковців

“Фізика. Освітні технології”,

яка відбудеться 23 листопада 2018 року в Центральноукраїнському державному педагогічному університеті
імені Володимира Винниченка.

Планується робота таких секцій:

Секція 1. Фізика: досягнення і перспективи.

Секція 2. Історія фізики і техніки.

Секція 3. Дидактика: питання методики навчання фізики та астрономії в середній та вищій школі.

Секція 4. Експеримент та засоби ІКТ у навчанні фізики та астрономії.

Мови конференції – українська, російська, англійська.

Для участі в роботі конференції потрібно не пізніше 20 жовтня 2018 р. відправити за електронною адресою nz.mvfkspu@gmail.com текст статті обсягом до 5 сторінок, оформлений у відповідності до вимог.

Детальніше про коференцію

Інформацію надано факультетом математики, природничих наук та технологій