У Центральноукраїнському державному педагогічному університеті здійснюється підготовка офіцерів запасу. В цьому напрямку університет співпрацює з двома військовими установами: кафедрою військової підготовки  Кіровоградської льотної академії  Національного авіаційного університету та Військовою академією (м. Одеса). Підготовка здійснюється за кошти фізичних і юридичних осіб. Здобувачами військової освіти можуть бути як студенти, так і особи, що мають вищу освіту та придатні до військової служби за станом здоров’я.

Підготовка військовою кафедрою КЛА НАУ здійснюється на базі льотної академії. Група курсантів військової академії м. Одеси проводить зайняття на базі педагогічного університету та військових частин гарнізону міста. Отримати офіцерське звання можуть і чоловіки, і жінки.

З 01.03.2017 по 30.04.2017 здійснюється конкурсний відбір на навчання (контрактна основа) на кафедрі військової підготовки Кіровоградської льотної академії НАУ за програмами підготовки офіцерів запасу.

Запрошуємо студентів другого та старших курсів навчання (будь-якої форми навчаннячоловічої та жіночої статі),а також осіб, які вже мають ступінь вищої освіти не нижче бакалавра (без вікових обмежень).

Військово-облікова спеціальність – „Штабна авіаційна” (офіцер авіаційного штабу).

Заняття проводяться виключно в м. Кропивницький.

Щоб бути включеним у список кандидатів громадянину необхідно в період з 01.03.2017 по 30.04.2017 включно з 8.00 до 16.00 (пн.-чт.) та з 8.00 до 12.00 (пт.) особисто прибути на кафедру військової підготовки КЛА НАУ і подати заяву секретарю відбіркової комісії, що знаходиться у викладацькій кафедри.

Додаткову інформацію про умови проведення конкурсного відбору, а також про особливості проходження військової підготовки можна отримати:

- на кафедрі військової підготовки Кіровоградської льотної академії НАУ

- на сайті кафедри військової підготовки Кіровоградської льотної академії НАУ (www.klanau.kr.ua)

- за тел: 0522-394-749 (8.00 – 16.00)