Наукові конференції, олімпіади, конкурси студентських наукових робіт, грантові програми

Всеукраїнський конкурс творчих робіт серед молоді

Національне агентство України з питань державної служби та Центр адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу з метою створення умов для пошуку, підтримки і розвитку амбітної та вмотивованої молоді, розширення її участі у формуванні та реалізації державної політики й державного управління, формування інтересу в молодого покоління до державної служби та покращення іміджу державних службовців у суспільстві оголошує Всеукраїнський конкурс творчих робіт серед молоді, що організовується за підтримки Спілки молодих державних службовців України.

В ЦДУ відбудеться студентська звітна наукова конференція за 2022-2023 н.р.

Шановні студенти!

Запрошуємо вас взяти участь у звітній конференції наукового студентського товариства Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка за 2022–2023 навчальний рік.

Конференція відбудеться 16 травня 2023 року об 11:40 в ауд. 214 семиповерхового корпусу університету: м. Кропивницький, вул. Шевченка, 1.

Рада СНТ

Звітна конференція наукового студентського товариства за 2021-2022 навчальний рік

За підсумками навчального року, 12 травня 2022 року у режимі відеоконференції відбулася звітна студентська наукова конференція Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Шановні студенти!

Запрошуємо вас взяти участь у звітній конференції наукового студентського товариства Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка за 2021–2022 навчальний рік.
Конференція відбудеться 12 травня 2022 року о 12:50 у Google Meet.

Рада з НДРС

Почалися щорічні конкурси на здобуття стипендій імені Фулбрайта на 2023-2024 академічний рік

Київський офіс Інституту Міжнародної Освіти/Програма імені Фулбрайта в Україні оголошує початок приймання заявок для участі в чергових конкурсах на здобуття стипендій імені Фулбрайта для навчання, стажування й проведення дослідження на 2023-2024 академічний рік.