На сьогодні склалася така ситуація, через яку ми зіткнулись із суттєвими викликами – не можливість організації фізичного, очного навчання студентів, наявність у складі студентів внутрішньо переміщених осіб, приєднаних до наших академічних груп та онлайн-курсів. Все це потребує трансформації освітнього простору, щоб підсилити якість наших освітніх програм. Ми прагнемо, щоб здобувачі освіти мали можливості продовжувати освітній процес у зручних для них умовах та із залученням сучасних технологій. Для цього університет дістав домовленість з платформою Google Workspaces for Education і ми маємо змогу провадити освітній процес онлайн в наших Classroom.

МОН дійшов домовленостей з провідними світовими освітніми онлайн-платформами Coursera, Udemy та Edx щодо безкоштовного надання ними онлайн-курсів для здобувачів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти.

Сьогодні ми презентуємо платформу Coursera, на якій наш університет отримав право адміністрування і безкоштовного приєднання користувачів до понад 6500 онлайн-курсів і 2200 проектів від провідних університетів світу і партнерів Coursera на платформі Coursera for Campus.

Для входу на платформу необхідна реєстрація корпоративним акаунтом.

Посилання для переходу на платформу Coursera: Coursera for Campus

Матеріали семінару «Можливості використання ресурсу Coursera в ЦДПУ ім. В. Винниченка»

Форма для зворотнього зв'язку