Діяльність комісії соціального захисту за 2015–2019 роки

Протягом звітного періоду комісія соціального захисту працювала в складі трьох осіб: доц. Горська О. О. – голова комісії та членів комісії: проф. Іліаді О. І., доц. Мілова Т. М., доц. Окопник О. М.

У межах визначених повноважень комісія здійснювала постійний контроль за постановкою та зняттям з обліку членів профспілкової організації університету.

Комісія займалась:

• організацією та проведенням профілактичних медоглядів членів профспілки викладацького та допоміжного складу університету в листопаді 2016 року (на базі міської поліклініки № 3) та листопаді 2017 року (проведення УЗД на базі діагностичного онкологічного центу «TOMOCLINIC»);

• привітанням членів профспілки університету та їхніх неповнолітніх дітей зі святом Нового року та отриманням новорічних подарунків, організацією відвідування дітьми членів профспілки новорічних ранків (грудень 2015–2019 р.р.);

• матеріальною допомогою членам профспілки, які виховують дітей у неповних та багатодітних сім’ях, мають дітей з ознаками інвалідності.

Одним із напрямів роботи комісії є участь у здійсненні контролю за дотриманням визначених норм при розподілі навчального навантаження для професорсько-викладацького складу університету. Члени комісії брали участь у проведенні якісного аналізу розподілу навчального навантаження по кафедрах окремих факультетів у 2016–2017, 2017–2018 та 2018–2019 навчальних роках.

Членами комісії у 2014–2015 н. р. проводився якісний та кількісний аналіз об’єктивності нарахування грошових премій та матеріальних допомог працівникам ЦДПУ ім. В. Винниченка, у 2015–2016 та 2016–2017 н. р. – здійснювався контроль за нарахуванням та виплатою працівникам університету відповідно до Колективного договору персоніфікованих надбавок і доплат, проводиться постійний контроль за нормуванням й оплатою праці науково-педагогічних працівників та працівників навчально-допоміжного складу та працівників адміністративно-господарських служб.

Окремим напрямом роботи комісії соціального захисту був розгляд скарг членів профспілки з питань розподілу навчального навантаження (у 2016–2017 н. р. та 2017–2018 н. р.), порушень «Положення про встановлення надбавок та доплат до посадового окладу» членам профспілки (2015–2016 н. р.) та звільнення члена профспілки у зв’язку із закінченням терміну строкового трудового договору (2016–2017 н. р., 2019–2020 н. р.). Розгляд скарг за участю комісії дозволив, у більшості випадків, позивачам і представникам адміністрації дійти до спільного компромісу та задовольнити їхні позиви.

Систематично, раз на рік, комісія здійснює контроль за дотриманням санітарного стану, якістю роботи, обслуговуванням та ціновою політикою університетських їдалень і виносних пунктів харчування, що працюють у навчальних корпусах університету. Результати перевірок оголошуються на засіданнях профкому та приймаються пропозиції щодо поліпшення їхньої роботи, з якими профком звертається до адміністрації навчального закладу.