filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Студенти 4 курсу спеціальностей «Англійська мова і література» і «Німецька мова і література» зустрілися зі стейкхолдером

24 квітня 2024 року на факультеті української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій відбулась зустріч студентів 4 курсу, які здобувають ступінь бакалавра за освітніми програмами «Середня освіта (Мова і література (англійська та німецька)» та «Середня освіта (Мова і література (німецька та англійська)», з гарантом освітньої програми «Середня освіта (Англійська й німецька мови та зарубіжна література)» другого (магістерського) рівня освіти Валентиною Юліївною Паращук та стейкхолдером, засновницею онлайн центру вивчення англійської мови LEVCHENKO Оленою Касянчук.

Пані Олена – наша випускниця, яка успішно завершила навчання в Центральноукраїнському державному педагогічному університеті та отримала диплом  бакалавра освіти (2020р.) та магістра (2021р.). Вона поділилась своїм досвідом навчання в магістратурі та розповіла про свої професійні успіхи після її завершення – складання міжнародного іспиту CELTA, який засвідчує професійну компетентність вчителя англійської мови як іноземної та дозволяє викладати англійську мову по всьому світу.  Валентина Паращук розповіла про особливості навчання на магістерській програмі, наголосивши на посиленій професійній підготовці студентів та кар’єрних можливостях по її закінченню. На зустріч також завітала відповідальний секретар приймальної комісії Наталія Токар, з вуст якої студенти отримали актуальну інформацію стосовно особливостей вступу на магістерські програми цього року.

Інформацію підготувала куратор групи АН20Б, кандидат філологічних наук, доцент кафедри германських мов, зарубіжної літератури та  методик їхнього навчання Вікторія Кочубей