Заходи спрямовані на запобігання корупції

Про результати анонімного опитування думки працівників університету про корупційні ризики

Відповідно до Плану заходів щодо дотримання законодавства з питань запобігання і протидії корупції в університеті та Наказу Ректора від 17 лютого 2023 року № 29-ун. «Про проведення анонімного опитування працівників університету щодо визначення корупційних проявів в діяльності університету» з 27 лютого до 2 березня 2023 року проходило анонімне опитування щодо виявлення думки працівників Центральноукраїнського державного університету ім. В. Винниченка стосовно можливих корупційних ризиків у діяльності закладу вищої освіти. Результати наступні.