• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18

Іміджевий проект кафедри видавничої справи та редагування КДПУ ім. В. Винниченка «Старт-ап кафедри видавничої справи та редагування. Від мрії до дії!» – це корпоративне видання для абітурієнтів, викладачів та випускників. Так званий «університетський глянець» об’єднав позитивний, професійний та пізнавальний досвід як випускників кафедри, так і сучасних студентів, які успішно працюють у регіональних та всеукраїнських ЗМІ або змогли себе реалізувати поза здобутою спеціальністю. Глянсовий формат і стилістика додають особливої виразності професії редактора, видавця, журналіста.

Видання призначене для активного дозвілля та додаткової мотивації, обміну досвідом, розширення кругозору. Воно може стати платформою для профорієнтації, здобуття журналістського, редакторського та рекламного досвіду для студентів вишу.

Реальні історії, приклади успіху розповідають про особливості професії, розкривають усю специфіку і багатогранність навчання на спеціальності «Видавнича справа та редагування».

Над створенням видання працювали:

Тетяна Демчук, Андрій Мороз, Інна Демчук, Світлана Дубина, Ольга Макаревич,  Ірина Майнич, Роман Пикалюк, Сергій Ткаченко, Ірина Круть, Наталя Фенько, Марія Корнілова, Сергій Цигульський.

Ірина Ткаченко (автор ідеї та головний редактор)

Олена Сидорова (дизайн, макет, верстка)

Дмитро Шульга (коректор)

Яна Вічірко - журналіст інформаційного ресурсу «Depo.ua»

У розслідуваннях намагаюся наблизитися до істини

Я не пам'ятаю дослівно настанов усіх викладачів, але запам’ятались слова Наталі Фенько. Суть їх  була такою: істини не існує, бо у кожного своя правда, істин існує стільки ж, скільки існує людей на планеті.

Згадуючи ці слова в журналістських розслідуваннях, завжди перевіряла інформацію через максимальну кількість джерел, щоб хоч трохи наблизитись до істини. Ну і бути максимально об'єктивною.

Тетяна Мацюк - веб-дизайнер

Факультет – прекрасний старт

Факультет виявився прекрасним стартом для становлення особистості та загальної освіти. Для будь-якого фахівця важливе правильне написання та вимова слів. На тумбочці у мене живуть словники, правда, з російської мови. Як приємний бонус, мене тепер просять вичитувати макети інших дизайнерів на предмет граматичних помилок перед відправкою замовнику. Філфак в цьому плані дуже допоміг.  Багато в чому допомагають знання про розташування текстів в так званому «білому просторі», психології їхнього сприйняття читачем, в деякій мірі, навіть маніпуляції ним.

Євген Салтан - журналіст кіровоградського телеканалу «TTV», ведучий та автор телевізійних проектів

Завжди позитивно сприймав критику викладачів

Із кожним з викладачів у мене склалися хороші стосунки. Завжди позитивно сприймаю їхню критику. Більш того, не рідко запрошую в свої програми. Дійсно, я їм вдячний за ті знання, які вони мені дали. Я почав працювати вже з другого курсу. Без них, напевно, не було б тих результатів, яких я зміг досягти за останні кілька років.

Юлія Гончаренко - фотограф, тележурналіст, хенд-мейд майстер

Я жодного разу не пошкодувала про свій вибір       

Мені хотілося пов'язати життя з журналістикою та телебаченням. Я маю досвід навчання у Польщі, й, повірте, такої крутої кафедри, як наша, я ще не бачила.

Василь Левицький - письменник, журналіст, екскурсовод, викладач МАН, керівник гуртка краєзнавства та журналістики

Викладачі дуже допомагали

На формування мене як особистості й професіонала вплинуло безліч людей.

Мені Олег Попов (зараз він в Одесі працює) запропонував записати на радіо декілька передач для проекту «Пам'ять», залучала до активного життя Ганна Волчанська (вернісажі талантів, КВК влаштовували тощо).

Image

Столітні традиції якісної освіти!

Підписатись