Аудиторія в ретростилі

На початку нового навчального року в корпусі №1, історичній будівлі нашого університету, після реконструкції знову почала функціонувати аудиторія № 23. Це можна було б уважати пересічною подією, адже влітку відбуваються ремонти майже всіх кабінетів, якби не один нюанс: аудиторія відреставрована в стилі навчальних приміщень першого десятиліття ХХ ст., періоду початку роботи гімназії, а згодом і вищих педагогічних курсів. Стіл викладача, парти, дошка, світильники та інші речі відтворюють у «ретроаудиторії» своєрідну історичну атмосферу.

До «реставраційних робіт» долучилися не тільки професійні будівельники та працівники адміністративно-господарської частини, але й співробітники університету (Тетяна Рябець, Володимир Курлов) та студенти фізико-математичного (відділення технологій) і мистецького (художньо-графічне відділення) факультетів. Прекрасним і гідним учинком стала меценатська підтримка Юрія Кравченка, випускника історичного факультету 1985 року.

Переконані, що дух одного з перших навчальних кабінетів допоможе нинішньому студентству бути гідним своєї альма матер!