istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Найстаріший корпус університету з величною архітектурою

Відбулася презентація видання «Археологія України за роки незалежності»

Факультет історії, бізнес-освіти та права

відноситься до найбільших та найпрестижніших факультетів вузу. На факультеті створені усі необхідні умови для підготовки фахівців.

На трьох  фахових кафедрах факультету:

працюють 45 викладачів, які забезпечують навчальний процес також і на інших факультетах.

Факультет має у своєму розпорядженні:

• археологічний музей імені Нінель Бокій;
  • залу судових засідань;
  • кабінет криміналістики;
  • кабінет етнографії;
  • навчально-наукову лабораторію суспільствознавчої освіти;
  • комп’ютерний клас;
  • доступний для студентів вихід в мережу Internet;
  • підручники, наукову монографічну та періодичну літературу з дисциплін фундаментальної та професійної підготовки;
  • електронні бібліотеки з історичних, юридичних, політичних наук.
foto1.jpg

НАШІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ

Освітній рівень бакалавра

Освітній рівень магістра

Освітньо-науковий рівень доктора філософії

Факультетське кредо: «Будуємо майбутнє крізь призму мудрості історії та справедливості права».

Факультет історії, бізнес-освіти та права – це багаторічно підтверджений шлях успішного руху для молодої людини. Кар’єрне зростання в освіті, науці, юриспруденції, державному та бізнесовому управлінні є традиційною прикметою наших бакалаврів, магістрів та докторів філософії. Випускники факультету стають відомими постатями в Україні та світі.  Багаторічна історія факультету – це передусім успішний життєвий шлях наших чисельних знаних випускників. Факультет з початку свого існування став справжньою школою лідерів.

НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТУ