22 травня 2019 року на факультеті історії та права відбулась настановча конференція з літніх практик. На заході були присутні викладачі кафедри історії України та студенти І–ІІІ курсів.

19 квітня в честь закінчення тижня факультету історії та права був проведений квест. Змагалися команди 1-4 курсу та команда викладачів.

У рамках проведеного тижня факультету відбулася зустріч представників Кропивницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Оленою Морозовою та Анастасією Мироненко зі студентами 1-го курсу факультету історії та права за напрямком підготовки "Право 081".

В рамках тижня факультету історії та права, студенти 1-4 курсів напряму підготовки «Правознавство» провели ряд зустрічей із Начальником відділення Національної служби посередництва і примирення в Кіровоградській областіКрайносвіт Оксаною Юріївною.

Інформацію надано факультетом історії та права

На таку тему 16 квітня 2019 року проведено круглий стіл, ініціатором проведення виступила юридична клініка університету.

Актуальність проведеного заходу зумовлена тим, що пробація є відносно новим інститутом у вітчизняній кримінально-виконавчій системі, який є гуманістичною складовою кримінально-виконавчої політики України.

Інформацію надано факультетом історії та права