Звітна наукова конференція ЦДПУ ім. В.Винниченка

2 березня 2021 року проректор з наукової роботи, доктор філологічних наук, професор Сергій Михида представив звіт за підсумками наукової діяльності університету у 2020 році.

Онлайн-трансляція заходу здійснена за технічної підтримки ГО «Агенція сталого розвитку «Хмарочос». Звіт можна переглянути за посиланням: https://fex.net/uk/s/7zrl4cy

Традиційно щороку за підсумками наукової діяльності відзначаються найкращі науковці університету.

Дипломи «Кращий науковець 2020 року» отримали: в галузі природичо-географічних наук – доктор географічних наук, професор Кривульченко Анатолій Іванович; в мистецькій галузі – доктор педагогічних наук, професор Черкасов Володимир Федорович, в галузі фізико-математичних наук – доктор історичних наук, професор Ріжняк Ренат Ярославович, в галузі педагогічних наук - доктор педагогічних наук, професор Радул Валерій Вікторович, у галузі історичних та парових наук – доктор юридичних наук, професор Соболь Євген Юрійович, у галузі іноземної філології – доктор філологічних наук, професор Семенюк Олег Анатолійович, у галузі філологічних наук – доктор філологічних наук, професор Михида Сергій Павлович, в галузі фізичної культури і спорту – кандидатка педагогічних наук, доцентка Шевченко Ольга Володимирівна.

Крім того, нагородами Міністерства освіти і науки України з нагоди 90-ліття фізико-математичного факультету відзначені:

нагрудним знаком «За наукові та освітні досягнення» - кандидат технічних наук, професор Царенко Олег Миколайович.

грамотами – доктор педагогічних наук, професор Кушнір Василь Андрійович; кандидатка педагогічних наук, доцентка Лупан Ірина Володимрівна;

подяками – кандидат фізико-математичних наук, доцент Гуртовий Юрій Володимирович; кандидат педагогічних наук, доцент Кононенко Сергій Олексійович; кандидат технічних наук, доцент Рябець Сергій Іванович; кандидатка педагогічних наук, доцентка Чистякова Людмила Олександрівна.