ЦДПУ приймав учасників та гостей Міжрегіонального науково-методичного семінару з професійної освіти

8-10 вересня 2021 року у м. Кропивницькому відбувся Міжрегіональний науково-методичний семінар «Формування м’яких навичок (soft skills) майбутніх кваліфікованих робітників в освітньому середовищі закладу професійної (професійно-технічної) освіти». Співорганізатором семінару виступив Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, зокрема, кафедра теорії і методики технологічної підготовки, охорони праці та безпеки життєдіяльності та кафедра педагогіки та освітнього менеджменту. Семінар тривав три дні та налічував низку заходів, у  яких взяли участь близько 80 науковців, методистів, педагогів, здобувачів освіти із Києва, Кропивницького, Одеси та Чернівців. Провідною темою семінару було обговорення проміжних результатів реалізації І етапу експерименту регіонального рівня «Формування м’яких навичок (soft skills) майбутніх кваліфікованих робітників в освітньому середовищі закладу професійної (професійно-технічної) освіти».

Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка приймав учасників семінару у другий день проведення заходу, 9 вересня. В рамках семінару відбулася робоча зустріч ректора університету, професора Євгена Юрійовича Соболя, проректора із наукової роботи, професораСергія Павловича Михиди, в.о. декана факультету математики, природничих наук та технологій, доцента Тетяни Володимирівни Фурсикової, голови спеціалізованої вченої ради по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук, професора Валерія Вікторовича Радула із оргкомітетом семінару: науковим консультантом експерименту, завідувачкою кафедри професійної і вищої освіти ЦІПО ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України, доктором педагогічних наук, професором Ларисою Миколаївною Сергеєвою; науковими керівниками експерименту завідувачем кафедри теорії і методики технологічної підготовки, охорони праці та безпеки життєдіяльності ЦДПУ ім. В. Винниченка, доктором педагогічних наук, професором Миколою Іллічем Садовим та доцентом кафедри педагогіки та менеджменту освіти ЦДПУ ім. В. Винниченка, кандидатом педагогічних наук, доцентом Інною Петрівною Краснощок, співавторкою експерименту директору ДЗП(ПТ)О «Кропивницький професійний ліцей сфери послуг і торгівлі» Людмилою Олексіївною Снєжко. Розмова була спрямована на обговорення і реалізацію експерименту регіонального рівня «Формування м’яких навичок (soft skills) майбутніх кваліфікованих робітників в освітньому середовищі закладу професійної (професійно-технічної) освіти».

По завершенню цієї зустрічі розпочав роботу Науково-практичний семінар «Навички успіху та їхній розвиток» під час якого обговорювалися актуальні питання формування м’яких навичок здобувачів професійної освіти в Україні та зарубіжжі та ін.

Детальніше про семінар читайте на сайті факультету математики, природничих наук та технологій.

Повідомлення підготував оргкомітет семінару