Відкрилася виставка робіт викладачів та студентів кафедри мистецької освіти "Українська писанка"

Великодня виставка робіт викладачів та студентів факультету педагогіки, психології та мистецтв Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка «Українська писанка» відкрилася у відділі мистецтв Обласної універсальної наукової бібліотеки імені Дмитра Чижевського.

На ній представлені нові роботи молодих митців, яких навчає Лариса Гарбузенко – кандидат педагогічних наук, доцент, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України, лауреатка обласної премії імені Якова Паученка.

Ці писанки поповнили колекцію великодніх яєць, яка зберігається у відділі мистецтв бібліотеки, а зараз представлена на виставці. Крім того, в бібліотеці традиційно проводяться майстер-класи зі створення писанок, крапанок та писанок-витинанок.

Фото кореспондента CBN Ігоря Філіпенка.

Джерело: https://cbn.com.ua/2022/04/21/u-kropyvnytskomu-vidkrylasya-vystavka-pysanok-fotoreportazh/