Перемога студента ЦДПУ в конкурсі «10 кроків прокурора до подолання корупції»

Генеральною прокуратурою України та Міністерством освіти та науки України підписано наказ від 13.10.2017 №289/1375 «Про співпрацю та комунікацію між відомствами».

В рамках цього Наказу заплановане щорічне проведення конкурсів серед студентів зі спеціальності 081 «Право» на всіх рівнях вищої освіти.

Відповідно було оголошено конкурс для студентів юридичних спеціальностей на творчі роботи за темою: «10 кроків прокурора до подолання корупції».

Визначення переможців конкурсу, на регіональному рівні, відбулося 28.11.2018. Так, в рамках урочистостей, присвячених професійному святу – День працівників прокуратури України, було вручено дипломи переможцям конкурсу творчих робіт серед студентів навчальних закладів області на тему«10 кроків прокурора до подолання корупції».

Переможцем у номінації став студент-магістр першого року навчання факультету історії та права Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира ВинниченкаІванов І.М.
Робота виконана під науковим керівництвом доктора юридичних наук, професора Соболя Є.Ю.

Інформацію надано факультетом історії, бізнес-освіти та права