Студент ЦДПУ імені В. Винниченка став призером національних змагань зі спортивної радіопеленгації

З 11 по 15 квітня 2019 року в місті Луцьку відбулися Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді зі спортивної радіопеленгації, у яких взяли участь спортсмени з 12 регіонів України.

Центральноукраїнський державний педагогічний університет представляв студент І курсу фізико-математичного факультету, кандидат в майстри спорту Євген Мінчук. У наполегливій боротьбі Євген виборов ІІІ місце, поступившись спортсменам з Волині та Вінниці. Тренує студента заслужений тренер України, старший викладач кафедри теорії і методики фізичного виховання Наталія Іванівна Щербатюк. Вітаємо та бажаємо спортсмену та тренеру нових перемог на спортивних аренах і наукових звершень на освітянській ниві!

viber image 2019 04 14 17.10.26

Інформацію надано медіа групою "Університетський меридіан"