Оголошення

Навчально-методичний вебінар та тренінг «Методи виявлення професійного вигорання і хронічної втоми та шляхи їх профілактики»

Громадська організація «Національна академія наук вищої освіти України» запрошує Вас взяти участь у навчально-методичному вебінарі та тренінгу «Методи виявлення професійного вигорання і хронічної втоми та шляхи їх профілактики», які відбудуться 29.09.2023 року на платформі ZOOM, початок о 14:00 (3 академічні години).

Спікер та тренер заходів: доктор медичних наук, професор, академік НАН ВО України, президент Всеукраїнської асоціації психосоматичної медицини, перший віцепрезидент ГО «Асоціація психотерапевтів та психоаналітиків України», професор кафедри медичної психології, психосоматичної медицини та психотерапії Національного медичного університету імені О.О. Богомольця Олег ЧАБАН.

Координатор: Тетяна Володимирівна Товалович

Контактна електронна адреса: [email protected],
тел.: +380977084368

Заявка на участь у навчально-методичному вебінарі та тренінгу