Оголошення

Кафедра української філології та журналістики оголосила про прийом робіт на щорічний конкурс «Шкільна журналістика»

Факультет української філології, іноземних мов і соціальних комунікацій ЦДУ імені Володимира Винниченка запрошує учнів ЗОШ І-ІІІ ступенів Кіровоградської області взяти участь у конкурсі «Шкільна журналістика», який буде проведено в таких номінаціях:

• «Майбутній журналіст / Майбутня журналістка»;
  • «Фотожурналіст / Фотожурналістка»;
  • «Тележурналіст / Тележурналістка»;
  • «Відеоблогінг»;
  • «Рецензія/ Відеорецензія на книгу».

Організатор конкурсу: кафедра української філології та журналістики.

До складу журі входять: викладачі кафедри української філології та журналістики і журналісти міста Кропивницького.

Для участі в конкурсі необхідно до 16 квітня 2024 року подати журналістську роботу/роботи на електронну пошту  куратора конкурсу: [email protected]

Контактна особа: Роман Пикалюк

З ПОЛОЖЕННЯМ про проведення обласного конкурсу можна ознайомитись за посиланням