Оголошується набір на курси іноземних мов

Мовний центр факультету іноземних мов КДПУ ім. В.Винниченка (ліцензія АE № 527692 від 15. 12.14 р.) оголошує набір у групи з вивчення іноземних мов за різними рівнями:

• французька
  • іспанська
  • німецька
  • англійська

Навчання здійснюється за такими програмами:

1. Підготовка з англійської / німецької мови для викладачів КДПУ (до складання екзамену з метою отримання атестату доцента, для професійних науково-пошукових потреб).
  2. Підготовка з англійської / німецької мови до зовнішнього незалежного оцінювання та вступу на факультет іноземних мов КДПУ або мовних факультетів інших вищих закладів України.
  3. Вивчення розмовної англійської / німецької мови за різними рівнями.
  4. Підготовка до складання міжнародних кваліфікаційних іспитів з англійської/німецької мови.
  5. Підготовка до складання кандидатського іспиту з англійської/німецької мови.
  6. Підготовка до складання екзамену з англійської / німецької мови для вступу в магістратуру.
  7. Підвищення кваліфікації з англійської / німецької мови для вчителів середніх шкіл та викладачів ВНЗ.
  8. Вивчення розмовної англійської/німецької мови для дітей різних вікових груп.

МЦ пропонує слухачам гнучкий графік занять та низькі ціни за навчання!

Заняття проводяться в групах по 10 осіб.

Початок курсів: з 1 жовтня та протягом семестру за ступенем комплектації груп.

Терміни навчання й оплата: відповідно до програм:

72 год. (1 семестр; вартість близько 1300 грн.),

144 год. (2 семестри, вартість навчання  близько 2500 грн.).

Найкраща мовна підготовка в регіоні!

Навчання як за педагогічними, так і класичними, а також новітніми напрямами підготовки.

Зміст програм підвищення кваліфікації охоплює три складники:

1. Практика англійської/німецької мови. Мета: удосконалення всіх мовленнєвих умінь з англійської/німецької мови - говоріння, аудіювання, читання, письмо; корекція орфоепічних та граматичних навичок, розширення словникового запасу.
  2. Новітні тенденції в навчанні англійської/німецької мови. Ця компонента спрямована на інформування вчителя в галузі нових ефективних методів навчання.
  3. Культура англо-/німецькомовних країн. Цей складник передбачає ознайомлення вчителів з новітніми тенденціями розвитку культур англо-/німецькомовних країн.

Після успішного закінчення щонайменше однієї з вищеназваних програм слухачі Центру отримують сертифікат Мовного центру про рівень володіння іноземною мовою!

Тож щиро запрошуємо до нашого Мовного центру всіх бажаючих.

ЯКІСТЬ ГАРАНТУЄМО!

Довідки за адресою:

вул. Шевченка, 1, м. Кіровоград, 25006,

навчальний корпус № 4, кімната № 617.

Тел./факс: (0522) 22-57-52; +38 (066) 015 11 80