Новини Ради молодих учених

Обрано нову голову РМВ ЦДУ

05 квітня 2023 року відбулися звітно-виборні збори молодих вчених ЦДУ. Збори відбулися в онлайн форматі.

Захід розпочався з вітального слова проректора з наукової роботи, доктора психологічних наук, професора Клочек Лілії Валентинівни.

Головуючою на зборах була обрана доктор педагогічних наук, професор Трифонова Олена Михайлівна, секретарем зборів – Чередник Діана Степанівна.

Лічильна комісія обрана у кількості трьох осіб: Соменко Дмитро Вікторович, Москальчук Катерина Віталіївна, Сундукова Ірина В’ячеславівна.

На зборах обговорювали:

1. Звіт голови ради молодих вчених ЦДУ (доповідає голова ради О.М.Трифонова).

2. Про вибори голови ради молодих вчених ЦДУ.

3. Виступи претендентів на посаду голови ради молодих вчених.

Переважною більшістю голосів в результаті таємного голосування головою ради молодих вчених Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка обрано доктора педагогічних наук, доцента кафедри дошкільної та початкової освіти Котелянець Юлії Сергіївну.