Студентська рада Університету

17 серпня відбулася Конференція студентів ЦДПУ ім. В. Винниченка

Вищим органом студентського самоврядування було розглянуто та затверджено низку важливих питань студентства.

З протоколом та затвердженими Положеннями можна ознайомитися на сайті університету, а саме:

1. Створення Центрально-виборчої комісії студентів Університету;
  2. Вибори голови студентської ради Університету;
  3. Вибори нового складу студентської ради Університету;
  4. Затвердження нового Положення "Про органи студентського самоврядування Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка ";
  5. Затвердження Положення "Про вибори до органів студентського самоврядування Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка ";
  6. Скасування рішення СР Університету №7-рр/2022 від 27 червня 2022 року про відкликання Жабка Владислава з посади Голови Студентської ради факультету історії, бізнес-освіти та права та з усіх інших посад, у тому числі у комісіях університету, які він займає в порядку делегування від студентської ради університету.

Дякуємо студентам за їх активну участь!

Протокол №1 Конференції студентів Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка від 17.08.2022 р.

Положення про вибори до органів студентського самоврядування Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка

Положення про органи студентського самоврядування Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка