Студентська рада Університету

# УКРАЇНА_ЦЕ_МИ - флешмоб до Дня вишиванки в ЦДПУ

Щороку у третій четвер травня вся Україна відзначає День вишиванки.

Цьогоріч,16 травня, на фізико-математичному факультеті відбувся традиційний тематичний флешмоб. Під драйвову та сучасну українську музику студенти та викладачі Центральноукраїнського педагогічного університету ім. В.Винниченка розпочали вивчати рухи танцю. Не минуло й п’яти хвилин, як всі присутні вже чудово орієнтувались у рухах і з запалом в очах танцювали!

До танцюючих приєднувались всі охочі, працівники університету та студенство з інших факультетів.  Завершили флешмоб розгорненням українського прапору. Окрім того, організатори підготували спеціальний сюрприз – круті спец. ефекти та оновлену фотозону.

Фото - Олена Чудна

Організатори заходу  - студенти-третьокурсники груп МІ16Б та ТН16Б та Студентська рада фізико-математичного факультету.

DSCN1412DSCN1417DSCN1439DSCN1458DSCN1480DSCN1502DSCN1510