Студентська рада Університету

Футбол. Студенти VS Викладачі

Стадіон, так стадіон... чии, стоп, не так.
Футбол, так футбол... так також ні...
Ооо, ВСЕ РАЗОМ. СТАДІОН + ФУТБОЛ = Футбол. Студенти VS Викладачі ???

⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️

Вже завтра (22 травня) прийдіть та підтримайте свій факультет, свою команду (студентів чи викладачів) та проведіть свій час в атмосфері напруженого протистояння??⚽️

60963009 613583892484078 2201189740135317504 n
Також для глядачів передбачені активності: розіграш сертифікату на фотосесію від нашого постійного спонсора та партнера Олександра Майорова (Alexandr Maiorov) та глядацька серія пенальті (в ворота найкращого голкіпера), в разі забитого м'яча, глядач отримає квиток до кінотеатру "Портал" (Кінотеатр "Портал" Кропивницький)

Чекаємо ??
16:00 Стадіон за п'ятиповерховим корпусом ЦДПУ імені В.Винниченка. Вхід через коридор бібліотеки.
(У разі несприятливої погоди: дощ, град, шквали, торнадо .. тощо? гру буде перенесено в спорт залу семиповерхового корпусу. АЛЕ МИ ЧЕКАЄМО ☀️)

Буде просто ??? навіть якщо буде ?

?