Свято спорту і краси на факультеті фізичного виховання ЦДПУ!

19 вересня 2021 року у спортивному залі факультету фізичного виховання Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка відбулись змагання з гімнастики художньої, присвячені 65-річчю заснування факультету фізичного виховання та з нагоди Дня міста. В змаганнях брали участь 100 спортсменок зі спортивних клубів та дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста Кропивницький.

Учасників змагань привітали: ректор університету, професор, доктор юридичних наук, Заслужений діяч науки і техніки України – Євген Юрійович Соболь, декан факультету фізичного виховання, професор, кандидат педагогічних наук – Анатолій Леонідович Турчак, начальник управління молоді та спорту Кропивницької міської ради – Вячеслав Володимирович Гурський.

За результатами змагань студентки факультету фізичного виховання були найкращими за програмою майстрів спорту України. Так, студентки 1 курсу спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура) Кучеренко Дар’я та Сізова Ангеліна посіли І місце, студентки спеціальності 017 Фізична культура і спорт Коваленко Валерія (1 курс) – ІІ місце, Нестеренко Анна (2 курс) – ІІІ місце (тренери: доценти кафедри теорії і методики фізичного виховання Шевченко О.В. та Мельнік А.О.)

Бажаємо подальших успіхів у навчанні та спортивних досягнень!!!!

Кафедра теорії і методики фізичного виховання

Інформацію надано факультетом фізичного виховання