Студентки факультету фізичного виховання здобули перемогу на Всеукраїнському турнірі з художньої гімнастики

25-26 вересня 2021 р. на спортивній базі Сумського державного університету відбулись змагання Всеукраїнського турніру з гімнастики художньої. В змаганнях брали участь 250 представниць з різних регіонів України. До складу команди Кіровоградської області увійшли студентки факультету фізичного виховання Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка. Наші студентки були найкращими за програмою майстрів спорту України.

У багатоборстві студентка Дар’я Кучеренко (1 курс) посіла 1 місце, Валерія Коваленко (1 курс) – 2 місце. Бронзу виборола представниця з м. Києва. В окремих видах багатоборства (обруч, булави) найкращою була студентка 1 курсу – Ангеліна Сізова , срібло отримала студентка 2 курсуАнна Нестеренко.

Вітаємо студенток та їх тренерів – доцентів кафедри теорії і методики фізичного виховання Шевченко О.В. та Мельнік А.О. з успішним виступом і бажаємо подальших успіхів у навчанні і спорті!

Кафедра теорії і методики фізичного виховання