До уваги вступників на магістратуру!

Особи, які беруть участь у конкурсному відборі на місця державного замовлення, після прийняття Приймальною комісією рішення про рекомендування до зарахування, зобов’язані виконати вимоги для зарахування: подати особисто оригінали документа про освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та додатка до нього та/або інших документів, передбачених Правилами прийому до Приймальної комісії.

Особам, які не зараховані наказом на навчання за державним замовленням (Бюджет) та які рекомендовані до участі в конкурсі на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб (Контракт), для зарахування до університету необхідно подати до Приймальної комісії оригінали документів та укласти договір про оплату.

Рейтинги, списки рекомендованих та терміни зарахування на магістратуру:

Терміни зарахування вступників:

  • рекомендування до зарахування – 10 серпня 2018 року
  • виконання вимог для зарахування на місця державного замовлення – не пізніше 15 серпня (до 18:00 години);
  • зарахування за державним замовленням – 16 серпня 2018 року
  • зарахування за кошти фізичних та/або юридичних осіб – після зарахування на місця державного замовлення – не пізніше 22 серпня 2018 року

окремо для спеціальностей 053 «Психологія», 081 «Право», 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації, регіональні студії»:

  • рекомендування до зарахування – 13 серпня 2018 року
  • виконання вимог для зарахування на місця державного замовлення – не пізніше 18 серпня (до 18:00 години);
  • зарахування за державним замовленням – 20 серпня 2018 року
  • зарахування за кошти фізичних та/або юридичних осіб – після зарахування на місця державного замовлення – не пізніше 25 серпня 2018 року

Рейтинги вступників на магістратуру:

Рішення приймальної комісії ЦДПУ ім. В. Винниченка від 10 серпня 2018 року, протокол № 34 "Про рекомендацію до зарахування за результатами конкурсного відбору на місця за кошти державного замовлення та за кошти фізичних та/або юридичних осіб на навчання для здобуття освітнього ступеня магістра за конкурсними пропозиціями 2018 року»

Списки рекомендованих на Бюджет

Фізико-математичний факультет

Природничо-географічний факультет

Факультет педагогіки та психології

Факультет філології та журналістики

Факультет іноземних мов

Факультет історії та права

Мистецький факультет

Факультет фізичного виховання