Нагадуємо, що 08 серпня буде завершено прийом заяв та документів від осіб, які вступають на основі індивідуальної усної співбесіди (спеціальні умови), а також творчих конкурсів (додаткова сесія, виключно комерція).

 
 

З 29 липня 2022 року розпочинається прийом заяв і документів для вступу на здобуття ОС БАКАЛАВРА

Вступники на навчання для здобуття вищої освіти подають заяви тільки в електронній формі.

У паперовій формі абітурієнти подають заяви в ЦДПУ ім. В. Винниченка в такому разі:

  • для реалізації права на вступ за індивідуальною усною співбесідою (у разі відсутності у вступника хоча б одного із сертифікатів ЗНО 2019–2021 років чи оцінок НМТ). Особи, місце проживання яких зареєстровано (задекларовано) на особливо небезпечній території, мають право подавати електронну заяву, заповнивши форму дистанційної реєстрації для участі в індивідуальній усній співбесіді

Якщо ви не  змогли зареєструватися для участі в тестуванні на основну й додаткову сесію НМТ , то маєте змогу це зробити в період з 12 до 15 серпня

Наказом МОН унесено зміни до Календарного плану організації та проведення у 2022 році національного мультипредметного тесту і передбачено спеціальний період реєстрації для участі в НМТ. 

З 11 липня ЦДПУ ім. В. Винниченка розпочинає прийом заяв та документів у паперовій формі від вступників, місце проживання яких зареєстровано (задекларовано) на особливо небезпечній території*, що беруть участь у конкурсі за квотою-2** та вступають на основі індивідуальної усної співбесіди, творчих конкурсів.

З 01 липня 2022 року стартує реєстрація електронних кабінетів для вступу на бакалаврат.

ЦДПУ ім. В.Винниченка надає технічну допомогу у створенні електронних кабінетів вступників за адресою Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Шевченка, 1 (каб. 104, корпус № 5).

23 червня розпочато реєстрацію для участі у творчому конкурсі для вступу на здобуття освітнього ступеня бакалавра на спеціальності 017 ФІзична культура і спорт, 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація, 024 Хореографія.

Затверджено план проведення МТНК і МКТ

Наказом МОН затверджено цьогорічний план організації та проведення магістерського тесту навчальної компетентності та магістерського комплексного тесту (МТНК і МКТ).

МТНК/МКТ проходитиме в три сесії:

  • основна – 10-17 серпня;

  • додаткова – 7-10 вересня;

  • спеціальна – 29 вересня – 3 жовтня.

Ви ще маєте змогу зареєструватися та взяти участь у додатковій сесії НМТ!

Реєстрацію відкрито до 20 червня на сайті Українського центру оцінювання якості освіти https://testportal.gov.ua/nmt-dodatkovyj-period-reyestratsiyi/

Зареєструйтеся та пройдіть тестування 16-20 червня – і ви матимете змогу вступити на бакалаврат у 2022 році!

ЦДПУ ім. В. Винниченка проводить набір на безкоштовні підготовчі курси до Національного мультипредметного тесту! Заняття до 1 липня.  Готуємо до складання всіх предметів НМТ - української мови, математики та історії України. Заняття дистанційні. Якісна підготовка від викладачів педагогічного ВИШу гарантована! Заняття проходитимуть на платформах Google Meet, Zoom.