За інформацією міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета, з міркувань безпеки та через складності логістики проведення зовнішнього незалежного оцінювання в традиційному форматі у 2023 році не є можливим. Як альтернативу МОН розглядає проведення удосконаленого  національного мультипредметного тесту (НМТ).

ЦДПУ ім. В. Винниченка продовжує набір на навчання на освітні ступені БАКАЛАВРА та МАГІСТРА.

7  жовтня 2022 року – останній день прийому заяв та документів!

29.08.2022 року оприлюднено списки вступників, рекомендованих на навчання за кошти державного бюджету в ЦДПУ ім. В. Винниченка. Інформація на сайті

23.08. 2022 (до 18.00) – останній день реєстрації електронних заяв на вступ для здобуття ОС БАКАЛАВРА в межах основного набору до ЦДПУ ім. В. Винниченка.
Додатковий набір на навчання виключно за кошти фізичних та юридичних осіб продовжуватиметься до 26 вересня 2022 року.

Зверніть увагу, що 24 серпня приймальна комісія працює дистанційно. Прийом відвідувачів проводитися не буде.
Питання та довідки телефонами: 095 14 853 51, 096 62 379 13.

Нагадуємо, що 08 серпня буде завершено прийом заяв та документів від осіб, які вступають на основі індивідуальної усної співбесіди (спеціальні умови), а також творчих конкурсів (додаткова сесія, виключно комерція).

 
 

З 29 липня 2022 року розпочинається прийом заяв і документів для вступу на здобуття ОС БАКАЛАВРА

Вступники на навчання для здобуття вищої освіти подають заяви тільки в електронній формі.

У паперовій формі абітурієнти подають заяви в ЦДПУ ім. В. Винниченка в такому разі:

  • для реалізації права на вступ за індивідуальною усною співбесідою (у разі відсутності у вступника хоча б одного із сертифікатів ЗНО 2019–2021 років чи оцінок НМТ). Особи, місце проживання яких зареєстровано (задекларовано) на особливо небезпечній території, мають право подавати електронну заяву, заповнивши форму дистанційної реєстрації для участі в індивідуальній усній співбесіді

Якщо ви не  змогли зареєструватися для участі в тестуванні на основну й додаткову сесію НМТ , то маєте змогу це зробити в період з 12 до 15 серпня

Наказом МОН унесено зміни до Календарного плану організації та проведення у 2022 році національного мультипредметного тесту і передбачено спеціальний період реєстрації для участі в НМТ. 

З 11 липня ЦДПУ ім. В. Винниченка розпочинає прийом заяв та документів у паперовій формі від вступників, місце проживання яких зареєстровано (задекларовано) на особливо небезпечній території*, що беруть участь у конкурсі за квотою-2** та вступають на основі індивідуальної усної співбесіди, творчих конкурсів.

З 01 липня 2022 року стартує реєстрація електронних кабінетів для вступу на бакалаврат.

ЦДПУ ім. В.Винниченка надає технічну допомогу у створенні електронних кабінетів вступників за адресою Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. Шевченка, 1 (каб. 104, корпус № 5).

23 червня розпочато реєстрацію для участі у творчому конкурсі для вступу на здобуття освітнього ступеня бакалавра на спеціальності 017 ФІзична культура і спорт, 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація, 024 Хореографія.