Оголошення

Всеукраїнська наукова конференція «Болгари у соціо-культурному просторі Центральної України»

Вельмишановні колеги!
Запрошуємо взяти участь у роботі Всеукраїнської наукової конференції
«БОЛГАРИ У СОЦІО-КУЛЬТУРНОМУ ПРОСТОРІ ЦЕНТРАЛЬНОЇ УКРАЇНИ»

Конференція відбудеться 17 грудня 2021 року на базі кафедри історії України та всесвітньої історії факультету історії, бізнес-освіти та права
Центральноукраїнського державного педагогічного університету
імені Володимира Винниченка

Тематичні напрями роботи конференції:

• Культурна спадщина болгар Центральної України: проблеми збереження та популяризації.
  • Історіографічні та джерелознавчі проблеми регіональних досліджень болгаристики.
  • Біографічні та генеалогічні дослідження. Видатний вчений-славіст Віктор Іванович Григорович.
  • Історична, літературна та мовна спадщина болгар у сучасному науковому дискурсі.

Робочі мови конференції: українська, болгарська, англійська

Форма участі: змішана (очна/дистанційна)

Організаційний внесок: не передбачений.

Для участі у конференції необхідно до 27 листопада 2021 року подати на адресу оргкомітету наступні матеріали: заявку для участі у конференції із зазначенням теми доповіді, відомостей про автора (прізвище, ім’я та по батькові, науковий ступінь, звання, посада і місце роботи, контактні дані – телефон/електронна адреса). Робота конференції відбудеться в змішаному режимі (очно та онлайн). Матеріали надсилаються на електронну адресу кафедри історії України та всесвітньої історії: kafedrahistory2021@gmail.com

Збірник матеріалів конференції в електронному вигляді буде підготовлений та розісланий учасникам конференції протягом місяця після її проведення.

Конференція відбудеться за адресою:

Україна, 25000, м. Кропивницький, вул. Шевченка, 1 Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка (актова зала, корпус №2).

Контактна особаЖитков Олександр Анатолійович (+380994814713)

Заявка учасника