• вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький
  • (0522) 32-17-18

Ліцей "Науковий"

25 листопада 2023 року стартувала щорічна Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Щорічно у світі з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Як впоратись із хвилюванням: базові рекомендації

Зазвичай, якщо людина відчуває сильне хвилювання, то це може перешкодити її ефективно діяти і спілкуватися. Природно, що таке неприємне відчуття буде негативно позначатися на отриманні істинного задоволення від життя. Справа в тому, що постійний стрес і напруження характеризуються наявністю негативних наслідків. Саме тому потрібно вчитися знімати своє душевне хвилювання і напругу.

Перша рекомендація - це релаксація. У тому випадку, якщо починаєте відчувати занепокоєння, потрібно в даний момент вміти розслабитися. Цієї здатності можна навчитися, застосовуючи різноманітні техніки, медитації і т п.

Особливе значення в процесі того, як впоратися із хвилюванням, гратиме самонавіювання. Важливо промовляти такі вислови: «я відчуваю себе спокійно і врівноважено», «нічого не може вивести мене із рівноваги» і так далі.

Позитивне мислення – щасливе життя

Позитивне мислення – це могутня сила, яка відіграє важливу роль у формуванні життя.

Сенс такого мислення полягає у психологічному прийомі, при якому в голові формуються думки, слова та образи, що сприяють особистісному розвитку й успіху. Всім, що відбувається на підсвідомому рівні, можна усвідомлено керувати. Це мислення, спрямоване на досягнення позитивного результату.

Для того щоб сила думки «працювала на Вас», потрібно розвивати позитивне ставлення до життя. Очікуйте тільки успішних підсумків у всіх своїх починаннях. У вас повинен переважати внутрішній психологічний настрій на успіх.

Ось декілька порад, які допоможуть розвинути силу позитивного мислення:

Основні кроки позбавлення комплексу неповноцінності

Комплекси ... Досить важко зрозуміти, звідки саме вони беруться і чому псують нам життя. Комплекси здатні пригнічувати, ставати причиною депресій, змушувати людину неправильно сприймати себе і вважати, що саме так її сприймають й інші люди. Як саме позбутися комплексів, видаливши їх зі свого життя назавжди? Пропонуємо вашій увазі декілька основних порад.

Щоб позбутися комплексів, необхідно робити такі кроки:

1.Зрозуміти причину виникнення комплексів. Людям досить часто здається, що в чомусь вони не подобаються оточенню: начальство незадоволене якістю виконаної роботи, протилежна стать не звертає на вас уваги, тому що ви недостатньо гарні. Деяким інколи здається, що їх власні друзі постійно шепочуться про них за спиною, а зовсім незнайомі люди обговорюють їх недоліки. Звернули увагу на ключове у всіх цих фразах слово? Це слово - ЗДАЄТЬСЯ. Якихось непрямих причин виникнення комплексів може бути величезна кількість, але головна одна - ми самі їх створили. Невпевненість у собі, низька самооцінка і підозрілість - ці якості стають прекрасною основою, на якій згодом з’являються комплекси. Найдієвіший спосіб боротьби з комплексами - змінювати самого себе!

Пам'ятка успішного спілкування

Успішним уважається таке спілкування, коли нам вдалося досягти очікуваного результату: отримати потрібну інформацію, допомогу, інколи – просто дружню пораду, підтримку або задоволення від разом проведеного часу. Досягти своєї мети в спілкуванні можна лише тоді, коли вас розуміють і ви розумієте інших.

Основою різних форм спілкування є бесіда, діалог (за визначенням словника – «взаємна розмова»). У бесіді обмінюються інформацією, знайомляться з новими ідеями, висловлюють наболіле, отримують розумну пораду, відчувають емоційне задоволення, естетичну насолоду. Тому хочемо надати декілька порад для ведення успішного спілкування.

1. Повноцінне спілкування залежить від обох партнерів.

2. Для повноцінного спілкування ми маємо об’єднати «дві мови»: мову слів і мову тіла (жести, посмішка).

3. Важливим у спілкуванні є вміння говорити й уміння слухати.

Image

Столітні традиції якісної освіти!

Підписатись