lib_logo

Бібліотека ЦДУ ім. В.Винниченка

Витоки наукової скарбниці (до 100-річчя університету)

Колектив нашого університету має давню історію, багату своїми традиціями. В процесі розвитку нашого вищого навчального закладу життя освітянського колективу відзначалося багатогранністю та насиченістю. Можна сказати, що історія тісно пов’язана з плідною науковою та викладацькою діяльністю багатьох поколінь чудових педагогів та наставників, досягненнями випускників, які прославили свою Alma Mater. Роками складався потужний науковий, інтелектуальний та творчий потенціал. Підтвердженням цьому можуть стати Наукові записки нашого ВНЗ за всі роки, започатковані в середині XX ст. Співробітники бібліотеки запрошують користувачів ознайомитися з науковим доробком викладачів Центральноукраїнського державного педагогічного університету (на момент виходу збірника – КДПІ ім. О. С. Пушкіна). Перший том датовано 1951 р. Серед авторів є: С. К. Королюк, директор КДПІ ім. О. С. Пушкіна, ст. викладач кафедри географії; В. І. Галицький – канд. геогр. наук, Н. Ф. Галицька – канд. геогр. наук; М. М. Лепський – канд. фіз.-мат. наук, І. І. Слинько – ст. викладач, М. Є. Беркович – канд. іст. наук.

Ознайомитись з представленими працями викладачів можна в універсальному читальному залі нашої бібліотеки.

завантажити/переглянути