До уваги наукової спільноти!

З 1 вересня до 31 грудня цього року Університет отримав безкоштовний доступ до повнотекстових електронних ресурсів видавництва Bentham Science.  Bentham Science є видавцем рецензованої наукової літератури, що забезпечує видання понад 130 наукових журналів в електронному та друкованому форматах, які містять результати досліджень переважно в галузях фармакології та медицини, технічних та суспільних наук. Значна частина журналів видавництва Bentham Science індексуються провідними бібліографічними базами даних.

З 3 січня 2020 року Центральноукраїнському державному педагогічному університету імені Володимира Виниченко безкоштовно надано доступ до повнотекстових публікацій відомого міжнародного видавництва порталу Springer Link, а саме:

Відповідно до наказу МОН №1213 від 6.11.18 "Про надання доступу вищим навчальним закладам і науковим установам, що знаходяться у сфері управління Міністерства освіти і науки України, до електронних наукових баз даних” цього року Центральноукраїнському державному педагогічному університету імені Володимира Винниченка продовжено доступ до платформи Web of Science, а також надано доступ до найбільшої бази рецензованої літератури Scopus.

Шановні викладачі та студенти! Раді повідомити Вам, що з 6 березня по 7 квітня 2017 року відкрито тестовий доступ до ліцензованих повнотекстових баз даних від провідних постачальників інформації через довідково-бібліографічну систему EBSCOhost.

З 1 по 30 листопада 2016 року Бібліотека КДПУ ім. В. Винниченка відкриває тестовий доступ до інформаційних ресурсів компанії East View Information Services (США). Компанія East View працює з 1989 року та надає доступ до вітчизняних і зарубіжних інформаційних продуктів і послуг, а також баз даних, друкованих видань, книг і мікроформ.