Шановні викладачі та студенти! Раді повідомити Вам, що з 6 березня по 7 квітня 2017 року відкрито тестовий доступ до ліцензованих повнотекстових баз даних від провідних постачальників інформації через довідково-бібліографічну систему EBSCOhost.

З 1 по 30 листопада 2016 року Бібліотека КДПУ ім. В. Винниченка відкриває тестовий доступ до інформаційних ресурсів компанії East View Information Services (США). Компанія East View працює з 1989 року та надає доступ до вітчизняних і зарубіжних інформаційних продуктів і послуг, а також баз даних, друкованих видань, книг і мікроформ.

Тестовий доступ до електронно-бібліотечної системи Polpred.com. Огляд засобів масової інформації надається до 15 жовтня 2017 року. Доступ до Polpred.com відкритий з усіх комп’ютерів мережі університету. Polpred.com - архів важливих публікацій інформагентств і преси за галузями знань. 

Бібліотека КДПУ ім. В. Винниченка пропонує БЕЗКОШТОВНИЙ повнотекстовий доступ до електронно-бібліотечної системи видавництва «Лань» на тестовій основі з 1 березня по 1 квітня 2016 року.

Відкрито безкоштовний тестовий доступ до ресурсу Global eJournal Library (GeJL) ‑ електронної платформи для пошуку і завантаження повнотекстових статей, опублікованих в зарубіжних наукових журналах відкритого доступу. Можливості глобальної бібліотеки електронних журналів Global eJournals Library(м. Великобританія):