Шановні користувачі, з метою задоволення Ваших інформаційних потреб у режимі віддаленого доступу, у бібліотеці працює віртуальна довідкова служба.

Віртуальна довідка – бібліотечна служба, яка надає довідки на разовий інформаційний запит віртуального користувача бібліотеки, що містять фактографічну і/чи бібліографічну інформацію, а також посилання на Інтернет-ресурси, або може скласти перелік джерел інформації за конкретною темою.

Звернувшись до віртуальної довідки, Ви зможете отримати відповідь на питання, які Вас цікавлять, а саме:

  • відомості про наявність видання у бібліотеці та шифр зберігання документа;
  • інформація щодо бібліографічного опису (уточнення елементів, які відсутні або неточно наведені: автор, рік та місце видання, кількість сторінок тощо);
  • бібліографічний список літератури за визначеною темою.

Формулюйте свій запит чітко і точно – це допоможе бібліографам правильно відповісти на Ваше питання. Електронні копії не надсилаються, а лише надаються відомості про наявність документів у бібліотеці.

Пишіть нам на  bibliodovidka@ukr.net

Зі складними тематичними запитами, які потребують добору широкого кола джерел інформації за великий проміжок часу до докторських і кандидатських дисертацій, монографій, дипломних, курсових та інших, наукових робіт, звертайтесь у бібліотеку до інформаційно-бібліографічного відділу (кім. 1-4)