Шановні колеги, повідомляємо про можливість налаштування віддаленого доступу до баз даних  ScienceDirect та Scopus з використанням доменного імені установи. Для налаштування доступу скористайтеся Інструкцією, яку розробили працівники ДНТБ України. Пам’ятайте, що електронна адреса повинна бути в домені ЦДПУ ім. В. Винниченка (@cuspu.edu.ua). Нагадуємо, що ScienceDirect містить рецензовані журнальні статті та розділи книг (включаючи вміст із відкритим доступом).

Шановна наукова спільнота!

Повідомляємо, що доступ до баз даних платформи Web of Science продовжено до 31 травня 2022 року. З 7 липня 2021 року платформа змінила інтерфейс, тож пропонуємо до Вашої уваги оновлені можливості пошуку на зміненій платформі. Деталі в презентації.

Шановні науковці! До Вашої уваги добірка Інтернет-ресурів та можливостей фондів бібліотеки університету, що допоможуть у науковій діяльності. На сьогодні центром, що сприяє науковій діяльності, в бібліотеці є Австрійська фахова бібліотека Бернгарда Штільфріда. В матеріалах Ви знайдете ознайомчу виставку фонду цієї бібліотеки.

Посилання: http://musicartofhealing.tilda.ws/libraryforscience

Шановні науковці! До Вашої уваги перелік видань, індексацію яких припинено наукометричною базою Scopus в лютому 2021 року.

Переглянути перелік.

Ознайомитись зі списком на сайті: https://www.elsevierscience.ru/products/scopus/

До Вашої уваги презентація нової авторської метрики від Web of Science.