Переглянути презентацію

Завантажити презентацію

У процесі пошуку наукових журналів на платформі Web of Science виникають питання: які українські наукові журнали входять до Wos та як їх знайти. Тому працівники бібліотеки підготували підбірку українських журналів, які індексуються у Web of Science Core Collection. 

Шановна академічна спільнота, повідомляємо, що згідно наказу № 1286 Міністерства освіти і науки України «Про надання доступу вищим навчальним закладам і науковим установам, що знаходяться у сфері управління Міністерства освіти і науки України, до електронних наукових баз даних» відкрито доступ до наукометричної реферативної бази даних Web of Science

Інформацію надано бібліотекою ЦДПУ

У сучасному світі наукової комунікації престижно мати публікації в журналах, які індексуються в міжнародних наукометричних базах, зокрема таких як Scopus та Web of Science. У журналах надано списки БД, в яких індексується журнал, однак ця інформація не завжди достовірна. Наприклад, індексація в Google Scholar відбувається автоматично й безкоштовно та не потребує додаткового включення журналу до цієї системи, тому можна без перевірки довіряти цій інформації. У базах Scopus чи Web of Science журнал спочатку повинен пройти перевірку Експертної ради, а вже експерти системи оцінюють кожен пропонований журнал відповідно до критеріїв і приймають рішення щодо підтвердження/відхилення журналу до бази. Тому не кожен журнал проходить таку експертизу. Перевірити включення журналу в зазначених раніше базах зможете, керуючись рекомендаціями в даній публікації.