До Вашої уваги представлено ілюстрований каталог видань текстів англійською мовою. Дана колекція зберігається у відділі комплектування фондів та наукової обробки літератури бібліотеки Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка. Книги згруповано по розділам відповідно до різних галузей знань, а саме: психологія англійською, педагогіка, біологічні науки, а також книги для читання англійською мовою.

Завантажити/Переглянути

Мудрість та традиції японського народу передано у літературних творах таких письменників, як Мурасакі Сікібу, Муракамі Харукі, Абе Кобо, Тікамацу Мондзаемон та інших. Проте всесвітню славу японська література здобула завдяки своїй поезії: простій по формі й загадковій за змістом. Пропонуємо до Вашої уваги віртуальну книжкову виставку "Там, де квітне сакура" у формі лонгриду, яка допоможе підібрати японську поезію з фонду бібліотеки ЦДПУ ім. В. Винниченка.
Завантажити/Переглянути

До Всесвітнього дня дитини пропонуємо переглянути віртуальну виставку "Дитина в сучасному соціально-педагогічному просторі". Книжки, представлені на виставці висвітлюють проблеми навчання дитини в освітньому закладі та виховання в сім'ї. Інформація стане в пригоді студентам, вчителям, батькам та всім хто цікавиться процесом виховання дитини.

Завантажити/Переглянути

Щороку 18 травня світова музейна спільнота відзначає Міжнародний день музеїв, нагадуючи, що музеї є важливим інструментом культурного обміну, збагачення культур, досягнення взаєморозуміння, співпраці та миру між людьми. Цей день вшановується у всьому світі, оскільки музейні працівники причетні до ознайомлення всіх людей з історією, високим мистецтвом і досягненнями людства.

Завантажити/Переглянути

Сучасний світ – це безмежне поле інформації, яка щодня рухається, збільшується. Людина без інформації не може існувати, адже саме інформація змінює світ і саму людину. 17 травня все людство відзначає Всесвітній день телекомунікації та інформаційного суспільства, день змінив хід історії. До Вашої уваги представлено віртуальну виставку видань, присвячених темі інформації та засобів її розповсюдження. Приємного перегляду!

Завантажити/Переглянути