Кожна людина прагне щастя, в кожного воно своє. Щорічно – 20 березня – ООН доповідає про найщасливішу країну світу. До Вашої уваги віртуальна виставка до Міжнародного дня щастя, з якої Ви дізнаєтесь, в якій країні живуть найщасливіші люди, що є щастям для Вас та як стати ще щасливішим. Бажаєте дізнатися, що робить саме Вас щасливою, пропонуємо пройти невеликий тест.

Завантажити/Переглянути.

Приємного перегляду! 

Віртуальну виставку підготовлено у 2019 році.

Упорядник: колектив бібліотеки ЦДПУ ім. В. Винниченка

Завантажити/Переглянути

Пропонуємо переглянути твори Івана Гуровича Ткаченка та праці з дослідження його педагогічної спадщини, що знаходяться у фондах бібліотеки університету ЦДПУ ім. В. Винниченка. Талановитий вчитель практично розробив основи теорії та запропонував у практику продуктивне навчання. Спираючись на досягнення тодішньої педагогічної і психологічної науки, узагальнюючи власний багатий досвід роботи в системі народної освіти, педагог оригінально розв’язував складні проблеми трудового виховання, соціалізації учнівської молоді, зробив значний внесок в розробку актуальних проблем управління школою, післядипломної освіти керівних педагогічних кадрів Кіровоградщини.

 

Завантажити/Переглянути

Завантажити рекомендаційний список до виставки

До Вашої уваги представлено ілюстрований каталог видань текстів англійською мовою. Дана колекція зберігається у відділі комплектування фондів та наукової обробки літератури бібліотеки Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка. Книги згруповано по розділам відповідно до різних галузей знань, а саме: психологія англійською, педагогіка, біологічні науки, а також книги для читання англійською мовою.

Завантажити/Переглянути

Мудрість та традиції японського народу передано у літературних творах таких письменників, як Мурасакі Сікібу, Муракамі Харукі, Абе Кобо, Тікамацу Мондзаемон та інших. Проте всесвітню славу японська література здобула завдяки своїй поезії: простій по формі й загадковій за змістом. Пропонуємо до Вашої уваги віртуальну книжкову виставку "Там, де квітне сакура" у формі лонгриду, яка допоможе підібрати японську поезію з фонду бібліотеки ЦДПУ ім. В. Винниченка.
Завантажити/Переглянути