Центральноукраїнський державний університет імені Володимира Винниченка увійшов у сотню кращих закладів вищої освіти і наукових установ з високим науковим потенціалом

За оновленими показниками Ukrainian National H-index Ranking Центральноукраїнський державний університет імені Володимира Винниченка посів 85 місце серед закладів вищої освіти та наукових установ і 81 місце серед навчальних закладів.

Кафедра права та правоохоронної діяльності провела профорієнтаційний захід «Відчуй себе студентом»

19 квітня 2024 року на кафедру права та правоохоронної діяльності завітали студенти-випускники Кіровоградського кооперативного фахового коледжу економіки і права імені М. П. Сая.

Студент факультету української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій здобув перемогу на Всеукраїнському конкурсі есе

Магістрант факультету української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій Максим Бричка здобув перемогу в першому Всеукраїнському конкурсі есе «Україна в системі міжнародної освіти», організованому Національним університетом харчових технологій, на який надійшло понад 200 робіт.

Вітаємо студентку фізичного виховання з перемогою на Чемпіонаті України з боксу

16-20 квітня 2024 року в Умані відбувся Чемпіонат України з боксу серед студентів.

Університет підписав Меморандум про співпрацю з Благодійним фондом «Науковці та освітяни для ЗСУ»

12 квітня 2024 року Центральноукраїнський державний університет імені Володимира Винниченка в особі ректора Євгена Соболя підписав Меморандум про співробітництво та взаємодію з Благодійною організацією «Благодійний фонд «Науковці та освітяни для Збройних Сил України» в особі директора Юлії Черевичної.

Перспективи ваучерного навчання: нові можливості для студентів

15 квітня 2024 року у межах підготовки до вступної кампанії відбулася зустріч відповідального секретаря приймальної комісії Наталії Токар та завідувачки навчально-наукового відділу Олени Нікітіної з фахівцями Кіровоградського обласного центру зайнятості. Під час зустрічі учасники обговорили можливість навчання за ваучерами при вступі на перший (бакалаврський) та другий (магістерський) рівні освіти, а також можливість використання ваучерів при проходженні курсів підвищення кваліфікації на базі ЦДУ ім. В.Винниченка.

Перша регіональна науково-практична конференція на факультеті історії, бізнес-освіти та права

На базі факультету історії, бізнес-освіти та права університету відбулася перша регіональна науково-практична конференція здобувачів вищої освіти та молодих вчених «Пріоритетні напрямки розвитку гуманітарних наук та методик їх навчання у закладах вищої освіти України». У трьох секціях конференції було заслухано та обговорено 40 креативних доповідей студентів і науковців різних галузей знань.

На факультеті української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій завершився тиждень факультету

П’ятниця, 19 квітня, видалася дуже насиченою на факультеті української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій. На завершення Тижня факультету студенти організували День самоврядування – керували факультетом, збирали нараду у деканаті, проводили пари, знайомили з факультетом наших гостей – ліцеїстів з КЗ «Ліцей «Науковий» Кропивницької міської рали та КЗ «ліцей «Муніципальний колегіум».

Олімпійські читання до 100-річчя першої олімпійської чемпіонки України Ніни Бочарової

Викладачі кафедри теорії та методики олімпійського і професійного спорту, студенти першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів вищої освіти вперше взяли участь в Олімпійських читаннях, присвячених  100-річчю першої олімпійської чемпіонки України Ніни Бочарової.

«Граматика керує навіть царями» – іміджевий захід в Обласній бібліотеці для юнацтва імені Євгена Маланюка

18 квітня 2024 року в Обласній бібліотеці для юнацтва імені Євгена Маланюка відбулася зустріч із професоркою кафедри української філології та журналістики Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка Світланою Леонідівною Ковтюх – авторкою книжки «Репетитор (як навчитися грамотно писати)».

Біологи – призери Всеукраїнського конкурсу студентських робіт з біотехнології

11 квітня 2024 року відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу студентських робіт з Біотехнології.

Профорієнтаційна онлайн-зустріч «Молодь – майбутнє митної служби на шляху до європейської інтеграції»

На початку цього навчального року між Центральноукраїнським державним університетом імені Володимира Винниченка та Державною митною службою України було підписано меморандум про взаємодію та співробітництва. Тож 18 квітня 2024 року в стінах нашого університету за ініціативи керівника Кропивницької митниці Євгена СКІБІЦЬКОГО було проведено розширену профорієнтаційну онлайн-зустріч на тему: «Молодь – майбутнє митної служби на шляху до європейської інтеграції».

Інформацію надано факультетом математики, природничих наук та технологій