Мовознавство
Літературознавство, іноземна філологія, художня література

 
Шановні колеги, повідомляємо про можливість налаштування віддаленого доступу до баз даних  ScienceDirect та Scopus з використанням доменного імені установи. Для налаштування доступу скористайтеся Інструкцією, яку розробили працівники ДНТБ України. Пам’ятайте, що електронна адреса повинна бути в домені ЦДПУ ім. В. Винниченка (@cuspu.edu.ua). Нагадуємо, що ScienceDirect містить рецензовані журнальні статті та розділи книг (включаючи вміст із відкритим доступом).
   

Іван Франко — великий письменник-реаліст, революціонер-демократ і вчений, ерудит величезного діапазону, широко обізнаний з культурною спадщиною багатьох народів і епох, особливу увагу приділяв збиранню і дослідженню української народної творчості. Саме вона була тим родючим грунтом, на якому зріс могутній талант поета.

 

До Дня Покрови Пресвятої Богородиці, Дня Українського козацтва та Дня Захисника України універсальний читальний зал бібліотеки ЦДПУ імені В. Винниченка запрошує всіх охочих відвідати ілюстровану експозицію “Воїни. Історія українського війська” та книжкові виставки: "Володарі гетьманської булави", "Прийшла Покрова - всохла діброва".