В межах циклу «Мистецтво в культурі минулого» універсальний читальний зал підготував виставку «Мистецтво романтизму». Цьому напрямку властиве художнє мислення, яке захоплює своєю незвичайністю, таємничістю, казковістю. Художників вабили яскраві, рідкісні, надзвичайні явища, а також образи фантастичного характеру. У мистецтві романтизму велику роль відіграє гостре індивідуальне сприйняття і переживання. З художньою спадщиною видатних митців ви можете ознайомитись, завітавши до універсального читального залу.

 

Найбільш потужним фактором поширення знань і найбільш надійним засобом збереження інформації залишається книга. 23 квітня щорічно з 1996 року в світі відзначають Всесвітній день книги та авторського права. Цей день покликаний привернути увагу не лише до культури читання, а й актуальних питань, пов'язаних з авторським правом і захистом інтелектуальної власності. Пропонуємо лонгрід (НЕ)обмежене авторське право, у якому ви зможете ознайомитися з:

 

З 19 по 25 квітня в бібліотеці ЦДПУ імені В.Винниченка пройде благодійна акція для підтримки малозабезпечених самотніх людей.

Інформацію надано бібліотекою ЦДПУ
 

До Всесвітнього дня книги в читальному залі філологічних дисциплін із 22 квітня презентується незвичайна виставка.

Шановний Читачу! Книга – це велике диво, приголомшливий винахід людства! В усі часи, в усіх країнах світу люди цінували книги і берегли їх як найдорогоцінніші скарби. Книги, як і люди, мають свою долю. Одні мандрують століттями, інші помирають, не встигнувши народитись. Цього року відзначають свій ювілей сотні світових шедеврів. Про те, які твори святкуватимуть ювілей, допоможе дізнатися експозиція виставки, яка присвячена Книгам-ювілярм. Перегортаючи їх сторінки, Ви доторкнетесь до багатющого культурного надбання всього людства.

 

До проведення фіналу Всеукраїнського конкурсу читців сонетів У. Шекспіра та з нагоди 455-річчя від Дня народження у читальному залі для науковців із 18 квітня експонується велика книжкова виставка.