До вшанування трагедії на Чорнобильській АЕС бібліотека презентує ряд виставок.

Тривожний ранок…

Книги виставки розкривають трагедію Чорнобиля.

 

Користувачам бібліотеки ЦДПУ ім. В. Винниченка надано безкоштовний доступ до повнотекстових електронних ресурсів на платформі Research4Life. Прагнучи надати підтримку науковій спільноті України в умовах повномасштабної війни, провідні видавництва наукової літератури, а саме Elsevier, Springer Nature, John Wiley & Sons, Taylor & Francis, Emerald, Sage Publications, Oxford University Press, Cambridge University Press, IOP Publishing, відкрили до кінця 2022 року безкоштовний доступ до ресурсів в межах проєкту Research4Life.

 

До Дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні універсальний читальний зал підготував виставку «Герої не вмирають». Цією виставкою ми вшановуємо подвиг учасників Революції Гідності, які поклали життя за волю України, за свободу та гідне життя свого народу. Цих героїв назвали Небесною Сотнею.

 

Шановний Читачу!

Запрошуємо ще раз поринути в дивовижне мережево повісті-казки, переконатися, що не все вигадане й веселе є таким насправді. Відчуйте, як з плином часу знайомі персонажі сприймаються інакше, відкрийте для себе нові глибини художнього й духовного досвіду, про які не зауважили під час першого прочитання.

 

З нагоди 125-річчя від дня народження Є. Маланюка, який був однією з визначних особистостей в українській літературі XX століття, в читальному залі для науковців бібліотеки університету з 31 січня відкрито велику книжкову виставку.