Дайджест

 

До Івана Купала універсальний читальний зал приурочує виставку «Ой на Івана, та й на Купала». Усіх бажаючих запрошуємо поринути в чарівний світ магії та дивовижних дійств.

 

До 120-річчя від дня народження української поетеси-співачки, ім’я якої є гордістю й красою нашого краю, Олени Журливої в читальному залі філологічних дисциплін з 20 червня експонується книжкова виставка.

 

Після радісної миті останнього екзамену та очікування на заслужену відпустку - розпочинається літо. Це особливий час для того, щоб відпочити та приділити увагу самовдосконаленню. Чудовий спосіб покращити власний рівень володіння англійською мовою - це читання книг на мові оригіналу. Тому до Вашої уваги пропонуємо ілюстрований каталог видань текстів англійською мовою "АДАПТИВНІ ТЕКСТИ. КНИГИ ДЛЯ ЧИТАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ" різного спрямування.

 

Спішимо поділитись приємною новиною! З 19 по 25 березня 2018 року Громадська організація «Вікімедія Україна» за підтримки Української бібліотечної асоціації та Молодіжної секції Української бібліотечної асоціації проводили конкурс «Культурна спадщина та видатні постаті краю», який мав на меті наповнення та редагування україномовного сегменту Вікіпедії. Бібліотека Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка взяла в ньому активну участь та здобула дві перемоги в номінації «Найкраща Вікістаття».