До Дня Покрови Пресвятої Богородиці, Дня Українського козацтва та Дня Захисника України універсальний читальний зал бібліотеки ЦДПУ ім.В.Винниченка запрошує всіх бажаючих відвідати ілюстровану книжну виставку «Воїни. Історія українського війська». 

Матеріали постерів, історичних книг та періодичних видань висвітлюють історію українського війська від Київської Русі до сьогодення, відтворюють шлях, який пройшли збройні сили України від Русі до АТО.

 

Представництво ЄС в Україні спільно з Інформаційним центром ЄС у ЦДПУ ім. В. Винниченка провели для учнівської та студентської молоді міста Кропивницького брейн-ринг на європейську тематику. Захід відбувся в рамках всеукраїнського інформаційного проекту "Будуємо Європу в Україні", мета якого - поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин України та ЄС. Інтелектуальна гра проходила у бібліотеці ЦДПУ ім. В. Винниченка, а саме, у залі, де розміщено Австрійську бібліотеку імені Бернгарда Штільфріда.

 

Щорічно 10 жовтня відзначається Всесвітній день психічного здоров'я - World Mental Health Day. Всі заходи в цей день присвячуються розкриттю певної проблеми. В 2018 році заходи до Дня психічного здоров'я будуть зфокусовані на темі проблем молоді та її психічного здоров'я у світі, що змінюється. Розвитку психічних захворювань сприяють інфромаційні перевантаження, політичні та економічні потрясіння у країнах, а першопричиною відхилень є стрес. Зараз у світі визнають необхідність допомогти молодим людям сформувати психічну стійкість. Важливу роль відіграє інформування молоді щодо способів підтримки психічного здоров'я. В межах цьогорічної тематики Всесвітнього дня психічного здоров'я бібліограф бібліотеки ЦДПУ ім. Володимира Винниченка підготувала ВІРТУАЛЬНУ ВИСТАВКУ КНИГ.  За виданнями звертайтесь до читального залу № 1 (універсальний, 2 поверх бібліотеки університету). Приємного перегляду!

 

4 жовтня 2018 у бібліотеці Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка відбулося засідання секції "Василь Сухомлинський в контексті доби: артефакти і репрезентації в бібліотеках, музеях, медіапросторі" X Міжнародної науково-практичної конференції та XXV Всеукраїнських педагогічних читань "Творча спадщина Василя Сухомлинського у вітчизняному та міжнародному вимірах".

 

Кожен користувач бібліотеки - студент чи викладач - бажає отримати задовільну відповідь на свою читацьку потребу. Переглядаючи формалізовані записи в електронних базах даних, не завжди можна легко обрати видання. Іноді книгу потрібно просто побачити, щоб зрозуміти її цінність. Саме бажання візуалізувати книги кращих видавництв світу дало мотивацію та натхнення до створення проекту "Література на мові оригіналу".