В період підготовки та під час літньої сесії на абонементі мистецького факультету пропонується підбірка методичної літератури. Відомо, що вдало підібрана і використана в роботі література, є запорукою успішного результату на екзаменах. Чекаємо всіх бажаючих поповнити і збагатити свої знання!

 

Є скарби, заховані в землі, а є такі, що розташовані на поверхні і передаються з покоління в покоління. До таких скарбів належить пам’ять роду. Звичаї, український рушник, вишиванка, які є символами українського народу - це наше коріння, без якого не можна в світі жити і це те, що допомагає “українському роду не мати переводу”.

 

"Вишиванка — це генетичний код нації" — вислів, який відомий зараз усім. Але мало хто знає, що ці слова належать Лесі Воронюк, засновниці свята вишиванки. "Вишиванка — це документ українського народу! Це оберіг! В орнаментах вся магія любов і історія кожного регіону моєї улюбленої країни!" — так Ксюша Жданова-Форманчук, актриса театру і кіно, з любов’ю висловлюється про українську сорочку. Василь Вірастюк, заслужений майстер спорту України, сказав: "Вишиванка для мене — це сорочка, зроблена маминими руками!"