lib_logo

Бібліотека ЦДУ ім. В.Винниченка

"Заради життя на Землі"

9 травня – День Перемоги. Важлива дата, яка має нагадати всім нам про необхідність збереження миру на планеті. Цей день — це лише часточка великої данини пошани ветеранам, які своєю кров'ю відстояли нашу свободу. Виховання поваги до подвигу загиблих – пріоритетний напрям у висвітленні подій Другої Світової війни.

З метою належного відзначення мужності та героїзму, видатного внеску українського народу у перемогу, вшанування пам'яті жертв Другої світової війни, а також виховання у молоді почуття патріотизму, національної гідності бібліотекарі універсального читального залу підготували розгорнуту книжкову виставку "Заради життя на Землі". Представлена література висвітлює цікаві факти з історії Другої Світової війни, ціна перемоги та миру.

Структура виставки:

Примиритися, щоб перемогти
Кіровоградщина в роки Другої Світової війни
Пам'яті одного героя
Участь викладачів, співробітників, студентів університету у боротьбі проти німецьких загарбників