lib_logo

Бібліотека ЦДУ ім. В.Винниченка

Спалах яскравого полум’я

бодлер 4З 7 квітня в читальному залі філологічних дисциплін бібліотеки університету до уваги читачів пропонується книжкова виставка, яка присвячена незвичайній долі французького поета і критика, філософа і естета, бунтаря ХІХ століття. Ознайомлення з поетичною спадщиною Ш. Бодлера викликає відчуття цілісності і водночас внутрішніх суперечностей. Переважна більшість сучасників не розуміли і не визнавали талант поета. Віктор Гюго, навпаки, вбачав в ньому великого поета і генія: «…Ваші «Квіти зла» горять і виблискують, як зірки. Я кричу з усіх сил «браво» вашому могутньому дару». Шанувальники поетичного слова отримають естетичну насолоду від творів Ш. Бодлера в перекладах українських письменників.

Перегорнувши сторінки літературознавчих досліджень, які присвячені складному життєвому і літературному шляху Ш. Бодлера, читачів здивує і зацікавить суперечність і неповторність творчої постаті видатного митця.

На виставку запрошуються студенти, викладачі та всі, хто намагається відшукати межу між щастям раю і болем пекла.