lib_logo

Бібліотека ЦДУ ім. В.Винниченка

Університетський репозитарій отримав власний ISSN (Міжнародний стандартний серійний номер)

Репозиторій Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка eKSPUIR отримав власний Міжнародний стандартний серійний номер ISSN 2518-1289, що означає міжнародне визнання університетського архіву як інформаційного ресурсу та дає йому статус офіційного електронного видання.

Розміщення публікацій у репозиторії сприяє популяризації університету та його авторів у мережі Інтернет і свідчить про приєднання до сучасної світової системи наукових комунікацій.
Репозиторій eKSPUIR індексується в Google Scholar і в реєстрі репозитаріїв відкритого доступу ROAR (Registry of Open Access Repositories).

Інформацію надано Бібліотекою КДПУ