lib_logo

Бібліотека ЦДУ ім. В.Винниченка

Show Fashion Books, або Знайомство з літературою на мові оригіналу

Кожен користувач бібліотеки - студент чи викладач - бажає отримати задовільну відповідь на свою читацьку потребу. Переглядаючи формалізовані записи в електронних базах даних, не завжди можна легко обрати видання. Іноді книгу потрібно просто побачити, щоб зрозуміти її цінність. Саме бажання візуалізувати книги кращих видавництв світу дало мотивацію та натхнення до створення проекту "Література на мові оригіналу".

В даному проекті представлено ілюстровані каталоги книг з фонду бібліотеки ЦДПУ ім. В. Винниченка на мові оригіналу. Книги згруповано по розділам відповідно до різних галузей знань, а саме: психологія англійською, педагогіка, біологічні науки, а також книги для читання англійською мовою. Видання стануть у пригоді студентам та викладачам філологічного, психолого-педагогічного, природнично-географічного факультетів та факультету іноземних мов.

Бажаємо приємного перегляду!

860 Scientists Say header 19894053 cd84612e9a o