До ювілею доктора філологічних наук, професора, академіка АН ВШ України, члена Спілки письменників України, лауреата Фонду Тараса Шевченка 2017 року Григорія Дмитровича Клочека в читальному залі для науковців бібліотеки університету з 1 березня розгорнута виставка-вшанування.

Експозиція висвітлює широкий спектр літературознавчих досліджень науковця – системологічна теорія літературного твору, теорія і практика рецептивної поетики, шевченкознавство, шкільне літературознавство. Інтерпретаційні підходи автора, аналітичний аналіз літературних явищ, оригінальні прочитання літературної дійсності дають читачам поживу для роздумів. Як літературознавець, Г. Д. Клочек є активним учасником сучасного літературного процесу. Останнім часом побачили світ такі його книги, як «Енергія художнього слова», «Зі студій про літературну освіту», «Шевченкове Слово: спроби наближення», «Емоціональний інтелект Тараса Шевченка». Науково-критичний доробок відомого літературознавця складається з 22 книг та з понад 230 публікацій за різною тематикою.

На виставку запрошуються науковці, викладачі, студенті, усі, хто прагне заглибитися у царину українського літературознавства.

Структура виставки:

  • окремі видання;
  • шевченкознавство;
  • літературно-критичні праці, рецензії, публікації;
  • біобібліографічні матеріали.