22-23 вересня 2022 року у м. Кропивницькому проходив чемпіонат міста з гімнастики спортивної. Вихованець СДЮШОР "Надія", студент першого курсу факультету фізичного виховання (спеціальність 017 Фізична культура і спорт) Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. Володимира Винниченка Брижак Данило зайняв перше місце.

16 вересня 2022 року на факультеті фізичного виховання обласний центр "Спорт для всіх", Управління молоді та спору Кіровоградської обласної військової адміністрації за сприяння ЦДПУ ім. В. Винниченка провели обласні комплексні змагання серед дітей та юнацтва "Олімпіада Кіровоградщини".

До Дня фізичної культури і спорту кафедра теорії та методики олімпійського і професійного спорту організувала онлайн-зустріч студентів, які навчаються на спеціальності «017 Фізична культура і спорт», з топовим спортсменом Олегом Дорощуком.

У Словенії (м. Любляна) з 8 до 13 серпня 2022 р. проходили кваліфікаційні змагання чемпіонату Європи з бейсболу 2023 р. До збірної України з бейсболу U23 увійшли 12 з 17 гравців з м. Кропивницького. Крім того, до збірної команди увійшли два студенти факультету фізичного виховання ЦДПУ ім. В. Винниченка: Галушка Олександр і Лучейко Богдан.

27 жовтня 2021 року кафедра теорії та методики олімпійського і професійного спорту проводила онлайн зустріч в конференції Zoom зі студентами: «Ярмарка студентських ініціатив».

Під час зустрічі відбулося знайомство студентів-магістрантів із професорсько-викладацьким складом кафедри.