З 10 по 14 травня 2019 року в м. Чернігові проходили змагання з тенісу настільного за програмою ХІV літньої Універсіади України. У змаганнях брав участь студент факультету фізичного виховання групи СП 17Б, майстер спорту України Брояковський Всеволод разом з тренером - старшим викладачем кафедри теорії та методики олімпійського і професійного спорту Брояковським Олександром Вікторовичем. У змаганнях брали участь 38 спортсменів, з них 16 майстрів спорту України. І та ІІ місце в особистому заліку давали можливість потрапити до складу збірної команди України, яка в рамках Всесвітньої Універсіади вирушить до міста Неаполь (Італія) 04 липня 2019 року.

З 21 по 22 березня 2019 р. у Придніпровській державній академії фізичної культури і спорту (ПДАФКіС, м. Дніпро) проходив ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 017 «Фізична культура і спорт»

Інформацію надано факультетом фізичного виховання

Саме під такою амбітною назвою 21 - 22 березня на факультеті фізичного виховання, кафедра теорії та методики олімпійського і професійного спорту провела цей захід, який об’єднав 78 учасників з Кропивницького, Кіровоградської області, а також гостей з Києва та Дніпра.

Кафедра теорії та методики олімпійського і професійного спорту факультету фізичного виховання запрошує науковців та практиків у галузі фізичної культури і спорту, тренерів з видів спорту, вчителів фізичної культури, рекреаторів, реабілітологів, викладачів та здобувачів освітнього рівня магістр закладів вищої освіти взяти участь у ІІ Всеукраїнському науково-практичному семінарі «Новації, практики та перспективи розвитку фізичної культури і спорту» який відбудеться 21-22 березня 2019 року за адресою: вул. Верхня Пермська, 3.

Інформацію надано факультетом фізичного виховання

Нещодавно на факультеті фізичного виховання Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка відбувся модуль «Основи бізнесу та кар’єри» проекту #OlympicLab, який реалізує Національний олімпійський комітет України за підтримки The Coca-Cola Foundation.

Інформацію надано факультетом фізичного виховання