Науково-дослідна робота студентів:

На кафедрі теорії та методики олімпійського і професійного спорту працює науковий гурток “Техніка та спорт” (доцент Мартишевський К.К.) та 2 проблемні групи “Актуальні проблеми фізичного виховання та спорту” (к. п. н., доцент Бондаренко С.В.) та “Організаційне, методичне та метрологічне забезпечення спорту” (к. н. фв і спорту, доцент Собко Н.Г.). Гурток та проблемні групи працюють регулярно, згідно затвердженого розкладу. Кожен зі студентів працює за тематикою пов’язаною зі спортивною спеціалізацією. Найбільш цікаві дослідження рекомендуються після доповіді на студентській науковій конференції до друку.

Традиційно проводяться предметні олімпіади з теорії та методики спорту. У 2011 році в другому турі предметної олімпіади СНТП, яка проходила на базі Київського національного університету фізичного виховання та спорту студент 54 групи – Гученько Владислав виборов третє місце в конкурсі “Олімпійський і професійний спорт”.

Зв’язки кафедри

Науково-інноваційна діяльність кафедри:

Кафедральна темами над якими працюють викладачі є: “Підготовка дітей дошкільного та шкільного віку до навчальної праці засобами фізичного виховання” та “Методологічні основи спортивного відбору”.

При кафедрі працює дорадча консультативно-експертна група міського та обласного методичних об’єднань вчителів фізичної культури.

Матеріали науково-практичних семінарів:

Матеріали ІІІ Всеукраїнського науково-практичного семінару "Новації, практики та перспективи розвитку фізичної культури і спорту" від 26-27 травня 2020 року

Матеріали ІV Всеукраїнського науково-практичного семінару "Новації, практики та перспективи розвитку фізичної культури і спорту" від 23-24 лютого 2021 року