17 вересея 2022 року на затишному первозванівському стадіоні, за вщент заповнених трибун, відбулось благодійне футбольне дійство в підтримку ЗСУ між ветеранами кропивницького футболу і ветеранами "Динамо" Київ.

Підтримка дитячого розвитку — відносно молодий вид педагогічних послуг, попит на який в сучасному світі невпинно зростає.

На кафедрі фізичного виховання і рекреаційно-оздоровчої роботи 25 листопада 2021 року відбулося секційне засідання до ювілейної науково-практичної конференції, присвяченої 100-річчю Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка. Доповідачі кафедри ознайомили викладачів з відомими випускниками факультету фізичного виховання та історичними подіями.

Положення про змагання

Види спорту

Дата
проведення

Початок
змагань

Склад
команд

Відповідальні

Баскетбол
(юнаки)

11.10.

17.00

необмежений

Бабенко А.Л.,
Арапов О.В.

Волейбол
(юнаки)

13.10.

14:20

необмежений

Мішин С.В.,
Арапов О.В.

Шашки

13.10.

14:20

2Х2

Ковальова Ю.А.,
Логвінова Я.О.

Кульова стрільба

13.10.

14:20

2х2

Бур'яноватий О.М.,
Миценко Є.В.

Теніс настільний

14.10.

17:00

2Х2

Бур'яноватий О.М.,
Миценко Є.В.

Баскетбол
(дівчата)

18.10.

17.00

необмежений

Арапов О.В.,
Бабенко А.Л.

Волейбол
(дівчата)

20.10.

14.20

необмежений

Арапов О.В.,
Мішин С.В.

Шахи

20.10.

14:20

2Х2

Ковальова Ю.А.,
Логвінова Я.О.

Дартс

27.10.

14:20

2Х2

Ковальова Ю.А.,
Язловецька О.В.

Футзал
(юнаки)

27.10.

17.00

необмежений

Мішин С.В.,
Собко С.Г.

Футзал
(дівчата)

03.11.

17.00

необмежений

Мішин С.В.,
Собко С.Г.

Види спорту

Дата

проведення

Початок

змагань

Склад

команд

Відповідальні

Шахи

16.03.20

14:10

2х2

Ковальова Ю.А.

Волейбол (юнаки)

18.03.20

15.30

необмежений

Арапов О.В., Ковальова Ю.А.

Шашки

23.03.20

14:10

2х2

Ковальова Ю.А.

Волейбол (дівчата)

24.03.20

15:30

необмежений

Ковальова Ю.А., Арапов О.В.

Дартс

30.03.20

15:30

2х2

Ковальова Ю.А.

Баскетбол (юнаки)

30.03.20

17:00

необмежений

Арапов О.В., Фабрика Я.М.

Баскетбол (дівчата)

09.04.20

17:00

необмежений

Арапов О.В., Фабрика Я.М.

Футзал (дівчата)

21.04.20

18:30

необмежений

Мішин С.В., Собко С.Г.

Футзал (юнаки)

23.04.20

18:30

необмежений

Собко С.Г.,Мішин С.В.

Кульова стрільба

27.04.20

14:10

2х2

Бур'яноватий О.М.,Миценко Є.В.

Теніс настільний

28.04.20

14:10

2х2

Собко С.Г., Фабрика Я.М.

Туризм

04.05.20

15:30

необмежений

Миценко Є.В., Бур'яноватий О.М.