9 червня 2021 року в прес-центрі Центральноукраїнського бюро новин відбулася презентація книги «Олімпійська спадщина Кіровоградщини». На презентацію зібралися керівники спортивної галузі нашої області та Кропивницького, провідні фахівці, тренери та журналісти.

З 8 по 9 червня в місті Бахмут (Донецька обл.) був проведений Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді. Для багатьох спортсменів це був вирішальний старт, оскільки саме там була можливість отримати бажану путівку на Чемпіонат Європи серед молоді (8 - 11 липня 2021 року в м. Таллінн, Естонія). В секторі для стрибків у висоту змагалося 11 учасників з усіх регіонів України.

В холодну дощову погоду 29 – 30 травня у далекому Івано-Франківську на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу успішно виступила наша збірна команда легкоатлетів у складі Олега Дорощука, Антона Мокряка, Єгора Семенова, Іллі Попова, Павла Безшкуренка, Максима Зінченка, Ірини Стоян, Вікторії Крамаренко. У змаганнях брало участь 45 ЗВО з різних регіонів України.

27-29 травня 2021 року кафедра теорії і методики фізичного виховання Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка мала честь зібрати науковців галузі педагогічної освіти, фізичної культури і спорту на ХХVІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Фізичне виховання і спорт в навчальних закладах України на сучасному етапі: стан, напрямки та перспективи розвитку» в режимі он-лайн та ХІХ Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «Актуальні проблеми фізичної культури, олімпійського й професійного спорту та реабілітації у навчальних закладах України» в режимі офлайн.

Ректорат та колектив факультету фізичного виховання глибоко сумує з приводу смерті колишнього старшого викладача кафедри спорту і спортивних ігор (нині кафедра теорії та методики олімпійського і професійного спорту) Валерія Івановича Нєчаєва.

Кафедра теорії і методики фізичного виховання Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка запрошує Вас 27-28 травня 2021 року до участі у ХІХ Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «Актуальні проблеми фізичної культури, олімпійського й професійного спорту та реабілітації у навчальних закладах України» з обговоренням таких проблем:

Кафедра теорії і методики фізичного виховання Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка спільно з обласним управлінням освіти і науки Кіровоградської ОДА та КЗ «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені В. О. Сухомлинського» запрошує Вас 28-29 травня 2021 року до участі у ХХVІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Фізичне виховання і спорт в навчальних закладах України на сучасному етапі: стан, напрямки та перспективи розвитку» за такими напрямками:

В м. Хмельницький відбувся Чемпіонат України з пауерліфтингу класичного жиму лежачи серед всіх вікових груп. Студент групи СП19Б Володимир Тютюшкін виборов перше місце серед юніорів та став абсолютним чемпіоном за формулою IPF.

Нещодавно у місті Чернігів пройшов Чемпіонат України серед юніорів з настільного тенісу. У змаганнях брала участь студентка факультету фізичного виховання, групи СП20Б, майстер спорту України Марія Куріщенко. Ці змагання були одним з етапів відбору до юніорської збірної України, яка буде брати участь у чемпіонаті Європи у червні 2021 року. Марія посіла друге місце в особистому заліку та друге місце у жіночому парному розряді. Результати змагань дозволили потрапити до юніорської збірної України.

У місті Кам’янському Дніпропетровської області відбувся Кубок України з плавання серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, порушеннями зору та розумового і фізичного розвитку.