17-18 листопада 2020 року науково-педагогічні працівники кафедри теорії і методики фізичного виховання мали змогу на онлайн-платформі долучитись до роботи 3-ї міжнародної наукової конференції «ЕКОНОМІЧНІ ТА СОЦІАЛЬНО-ОРІЄНТОВАНІ ПИТАННЯ СУЧАСНОГО СВІТУ».

З 18 по 26 вересня 2020 року в м. Маріуполь відбулись змагання Кубку України серед чоловіків з боксу. Студент І курсу другого (магістерського ) рівня вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура), член збірної команди України з боксу, майстер спорту України – Павловський Євген у ваговій категорії 91 кг посів І місце (тренери: Чирочка В.В., Саласенко В.Б.). Попереду наполеглива підготовка до Олімпійських ігор.

19-20 вересня 2020 р. кафедра теорії і методики фізичного виховання з метою профорієнтаційної роботи, згідно з планом спортивно-масової роботи університету та з нагоди Дня міста організувала змагання з гімнастики художньої серед обдарованої молоді. Учні закладів загальної середньої освіти, спортсменки міста мали змогу познайомитись зі спеціальностями, за якими факультет фізичного виховання здійснює підготовку майбутніх фахівців фізичного виховання і спорту.

12 – 13.09.2020 р. в Стамбулі (Туреччина) проходив Чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій з легкої атлетики (ABAF) серед юніорів. Студент групи СП19Б (спеціальність: 017 Фізична культура і спорт) факультету фізичного виховання, майстер спорту України Олег Дорощук здобув престижну перемогу з результатом 2.15 м другий рік поспіль у складі юніорської збірної України.

15 вересня на факультеті фізичного виховання кафедра теорії та методики олімпійського і професійного спорту разом з Кіровоградським обласним відділенням Олімпійської академії України та відділенням НОК України у Кіровоградській області провела зі студентами першого курсу олімпійський урок на тему: «Вихованці факультету фізичного виховання ЦДПУ ім. В. Винниченка на олімпійських аренах».

06 – 11 вересня 2020 року в ОСДЮШОР «Надія» м. Кропивницький відбулись змагання чемпіонату України з гімнастики спортивної. В змаганнях брали участь спортсмени з різних областей України, учасники чемпіонатів Європи, світу, олімпійських ігор. Глядачі мали змогу переглядати виступи членів збірної команди України.

5 – 6 вересня в Луцьку відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів з вадами слуху. У потрійному стрибку студентка IV курсу заочного відділення спеціальності «017 Фізична культура і спорт» Катерина Темніченко-Потапенко встановила рекорд України з результатом 12 м 63 см і продовжує підготовку до дефлімпійських ігор у Токіо в наступному році.

Вітаємо нашу чемпіонку та її першого тренера – ЗТУ А.О. Ковальова.

Інформацію надано факультетом фізичного виховання

Нещодавно у Луцьку відбулися перші посткарантинні офіційні змагання всеукраїнського рівня – юніорський Чемпіонат України (U-20).

Збірну Кіровоградської області у стрибках у висоту гідно презентував студент ІІ курсу факультету фізичного виховання спеціальності 017 Фізична культура і спорт Дорощук Олег.

15 серпня 2020 року у м. Києві відбулися змагання «TMS Grand Pris Jubmission Only» з боротьби джиу джитсу. У змаганнях брали участь спортсмени з ріних регіонів України та Ізраілю. Кіровоградщину представляв студент факультету фізичного виховання другого (магістерського ) рівня Непота Роман (тренер Скирда Євген, СК «Борець»). У запеклій боротьбі фіналістів Роман посів 1 місце.

29-30 травня 2020 року на факультеті фізичного виховання Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка у режимі відеоконференції відбулась ХХVІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Фізичне виховання і спорт в навчальних закладах України на сучасному етапі: стан, напрямки та перспективи розвитку». Кафедра теорії і методики фізичного виховання Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка спільно з обласним управлінням освіти і науки Кіровоградської ОДА, Кіровоградським обласним відділенням (філія) Комітету ФВС МОН України та КЗ «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені В. О. Сухомлинського» запросили до участі в конференції 27 закладів вищої освіти України та представників Державного педагогічного університету фізичного виховання і спорту Республіки Молдова й навчального закладу – Dasman Bilingual School Al Sharq, Al Kuwait.