Щорічно, у другу суботу вересня, в Україні відзначають День фізичної культури та спорту – свято сили, краси, здоров’я, гармонії і бадьорого настрою. 9 вересня, з нагоди Дня фізичної культури і спорту, на факультеті фізичного виховання Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. Володимира Винниченка відбулася святкова лінійка та фізкультурно-спортивні змагання серед збірних команд студентів І-ІV курсів.

З 29 червня по 3 липня 2021 р. на факультеті фізичного виховання Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка відбулись змагання V відкритого всеукраїнського турніру з боксу пам’яті заслуженого тренера України Віктора Зверєва.

23 червня 2021 року, напередодні відзначення Дня молоді, у парку Перемоги міста Кропивницького за участі міського голови Андрія Райковича та секретаря міської ради Олега Колюки відбулося нагородження переможців міського конкурсу «Молода людина року – 2021».

З 21 по 24 червня 2021 року в м. Кропивницький відбулись змагання Кубку України з гімнастики спортивної. Студенти І курсу спеціальності «014 Середня освіта (Фізична культура)» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, майстри спорту України – Шаповалова Софія і Матвєєв Олександр у складі збірної команди Кіровоградської області вибороли призові місця.

9 червня 2021 року в прес-центрі Центральноукраїнського бюро новин відбулася презентація книги «Олімпійська спадщина Кіровоградщини». На презентацію зібралися керівники спортивної галузі нашої області та Кропивницького, провідні фахівці, тренери та журналісти.

З 8 по 9 червня в місті Бахмут (Донецька обл.) був проведений Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді. Для багатьох спортсменів це був вирішальний старт, оскільки саме там була можливість отримати бажану путівку на Чемпіонат Європи серед молоді (8 - 11 липня 2021 року в м. Таллінн, Естонія). В секторі для стрибків у висоту змагалося 11 учасників з усіх регіонів України.

В холодну дощову погоду 29 – 30 травня у далекому Івано-Франківську на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу успішно виступила наша збірна команда легкоатлетів у складі Олега Дорощука, Антона Мокряка, Єгора Семенова, Іллі Попова, Павла Безшкуренка, Максима Зінченка, Ірини Стоян, Вікторії Крамаренко. У змаганнях брало участь 45 ЗВО з різних регіонів України.

27-29 травня 2021 року кафедра теорії і методики фізичного виховання Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка мала честь зібрати науковців галузі педагогічної освіти, фізичної культури і спорту на ХХVІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Фізичне виховання і спорт в навчальних закладах України на сучасному етапі: стан, напрямки та перспективи розвитку» в режимі он-лайн та ХІХ Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «Актуальні проблеми фізичної культури, олімпійського й професійного спорту та реабілітації у навчальних закладах України» в режимі офлайн.

Ректорат та колектив факультету фізичного виховання глибоко сумує з приводу смерті колишнього старшого викладача кафедри спорту і спортивних ігор (нині кафедра теорії та методики олімпійського і професійного спорту) Валерія Івановича Нєчаєва.

Кафедра теорії і методики фізичного виховання Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка запрошує Вас 27-28 травня 2021 року до участі у ХІХ Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «Актуальні проблеми фізичної культури, олімпійського й професійного спорту та реабілітації у навчальних закладах України» з обговоренням таких проблем: