9-10 жовтня 2021 року в спортивному комплексі «Енергоспорт» у м. Кропивницький відбувся Відкритий чемпіонат Кіровоградської області з грепплінгу серед дітей, молодших юнаків, юнаків, старших юнаків та дорослих «KROPYVNYTSKYI OPEN 2021». Спортивна подія була присвячена Дню захисників і захисниць України.

14 жовтня 2021 року у м. Чернігів відбулося нагородження переможців та призерів Клубного чемпіонату України з настільного тенісу серед 12 команд Суперліги. За підсумками сезону 2020-2021 рр, Всеволод Брояковський, майстер спорту України, магістрант факультету фізичного виховання ЦДПУ ім. В. Винниченка, у складі команди «Тенісна Академія» з м. Суми виборов друге місце.

16-17 жовтня 2021 р. на спортивній базі факультету фізичного виховання Центральноукраїнського державного педагогічного університету відбувся Чемпіонат області з художньої гімнастики. В змаганнях брали участь вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спортивних клубів області і студентки вишів.

У період з 24 березня по 2 жовтня 2021 р. на футбольних полях Кіровоградщини проходив 31-ий чемпіонат області з футболу серед аматорських команд вищої ліги, в якому брали участь 6 команд, кожна з яких за звітний період зіграла по 20 ігор.

Інформацію надано факультетом фізичного виховання

1-2 жовтня 2021 року на ВДНГ в м. Києві відбувся Всеукраїнський оздоровчий захід серед студентів «COOL RACE» (Круті перегони). У змаганнях брали участь 50 студентів та 50 студенток з 24 областей України та м. Києва.

Інформацію надано факультетом фізичного виховання

Вітаємо з приголомшливими результатами на чемпіонаті України з кіокушинкай карате студентів ІІ курсу факультету фізичного виховання!

Наші спортсмени Леонід Писаний і Роман Волченко у віковій категорії 2001-2003 р.н. вибороли ІІ місце, що дає надію на вдалий виступ на чемпіонаті Європи, який відбудеться в Румунії 13-14 листопада 2021 року.

На початку вересня 2021 року в місті Майамі (штат Флорида, США) відбувся відкритий чемпіонат Сполучених Штатів Америки з танцювального спорту, в якому брали участь спортсмени з 25 країн світу. Студент І курсу факультету фізичного виховання (група СП21Б) Родіонов Максим зі своєю партнеркою Дар’єю представили Україну та вибороли перемогу в чемпіонаті.

Інформацію надано факультетом фізичного виховання

Щорічно, у другу суботу вересня, в Україні відзначають День фізичної культури та спорту – свято сили, краси, здоров’я, гармонії і бадьорого настрою. 9 вересня, з нагоди Дня фізичної культури і спорту, на факультеті фізичного виховання Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. Володимира Винниченка відбулася святкова лінійка та фізкультурно-спортивні змагання серед збірних команд студентів І-ІV курсів.

З 29 червня по 3 липня 2021 р. на факультеті фізичного виховання Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка відбулись змагання V відкритого всеукраїнського турніру з боксу пам’яті заслуженого тренера України Віктора Зверєва.

23 червня 2021 року, напередодні відзначення Дня молоді, у парку Перемоги міста Кропивницького за участі міського голови Андрія Райковича та секретаря міської ради Олега Колюки відбулося нагородження переможців міського конкурсу «Молода людина року – 2021».