У Національному університеті фізичного виховання і спорту України з 10 по 12 квітня відбувся другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 014 Середня освіта (фізична культура) у 2018/2019 навчальному році.

Інформацію надано факультетом фізичного виховання

З 21 по 22 березня 2019 р. у Придніпровській державній академії фізичної культури і спорту (ПДАФКіС, м. Дніпро) проходив ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 017 «Фізична культура і спорт»

Інформацію надано факультетом фізичного виховання

3-5 квітня 2019 року в спортивній залі факультету фізичного виховання державного педагогічного університету ім. Володимира Винниченка проходила ХІV літня Універсіада України з гімнастики художньої.

Інформацію надано факультетом фізичного виховання

Факультет фізичного виховання запрошує на свято краси, молодості та грації!

Інформацію надано факультетом фізичного виховання

Запрошуємо прихильників фізичної культури і спорту на перегляд змагань ХIV літньої Універсіади України з гімнастики художньої серед закладів вищої освіти.
Підтримаємо нашу команду Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. В.Винниченка.
Бажаємо успіхів і перемог команді і тренерському складу!

Саме під такою амбітною назвою 21 - 22 березня на факультеті фізичного виховання, кафедра теорії та методики олімпійського і професійного спорту провела цей захід, який об’єднав 78 учасників з Кропивницького, Кіровоградської області, а також гостей з Києва та Дніпра.

Запрошуємо Вас до участі в роботі
ХХV Всеукраїнської науково-практичної конференції «Фізичне виховання і спорт в навчальних закладах України на сучасному етапі: стан, напрямки та перспективи розвитку»,
яка відбудеться
17-18 травня 2019 року об 11:00
в ауд. № 29 факультету фізичного виховання ЦДПУ ім.В.Винниченка.

Кафедра теорії та методики олімпійського і професійного спорту факультету фізичного виховання запрошує науковців та практиків у галузі фізичної культури і спорту, тренерів з видів спорту, вчителів фізичної культури, рекреаторів, реабілітологів, викладачів та здобувачів освітнього рівня магістр закладів вищої освіти взяти участь у ІІ Всеукраїнському науково-практичному семінарі «Новації, практики та перспективи розвитку фізичної культури і спорту» який відбудеться 21-22 березня 2019 року за адресою: вул. Верхня Пермська, 3.

Інформацію надано факультетом фізичного виховання

Усе частіше дозвілля студентів буває пов’язане з фізкультурно-спортивним напрямком. Одним із прикладів такої тенденції стало створення на базі секції шейпінгу (керівник – майстер спорту України з гімнастики художньої, викладач кафедри фізичного виховання і оздоровчої фізичної культури - Яна Михайлівна Вігула) групи підтримки баскетбольного клубу “Золотой Вєк”.

Інформацію надано факультетом фізичного виховання

Нещодавно на факультеті фізичного виховання Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка відбувся модуль «Основи бізнесу та кар’єри» проекту #OlympicLab, який реалізує Національний олімпійський комітет України за підтримки The Coca-Cola Foundation.