У змаганнях, що проходили 3-4 жовтня 2022 року на майданчику факультету фізичного виховання ЦДПУ ім. В. Винниченка, взяли участь 4 команди з вищих навчальних закладів області. Чоловічі команди факультету фізичного виховання у складі Олександра Барановського та Владислава Івіна посіли 1-ше місце!

З 21 по 30 вересня 2022р. у місті Самсун (Туреччина) відбулись змагання Кубку Світу з єдиноборств серед студентів. У змаганнях брали участь близько 1200 студентів із 50 країн світу та представляли 344 університети. У програму змагань увійшло 6 видів спорту. У складі збірної команди України, яка налічувала 110 студентів із 50 університетів, представляючи наш університет, свою майстерність демонстрували: студент 2 курсу факультету фізичного виховання ЦДПУ ім. В. Винниченка, спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура), майстер спорту України міжнародного класу з боксу Бозорбой Матякубов і випускник факультету фізичного виховання 2021 року, майстер спорту України з боксу Євген Павловський.

Вітаємо Аліну Крамаренко та Вікторію Шуляк, студенток факультету фізичного виховання ЦДПУ ім. В. Винниченка, з перемогою в обласній універсіаді з пляжного волейболу.

26 вересня 2022 року на факультеті фізичного виховання Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. Винниченка пройшли змішані змагання з пляжного волейболу серед студентів.

17 вересня 2022 року на факультеті фізичного виховання ЦДПУ ім. В. Винниченка відбулись змагання Чемпіонату міста Кропивницького з художньої гімнастики, присвячених Дню міста та з метою благодійної підтримки Збройних Сил України. У змаганнях брали участь спортсменки м. Кропивницького та переселенці з інших регіонів України. Загалом свою спортивну майстерність продемонстрували майже100 гімнасток.

15-16 вересня 2022 р. науково-педагогічні працівники Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка долучилися до участі в роботі 5-ої Міжнародної наукової конференції «Інформаційні та інноваційні технології в XXI столітті», яку організовано Вищою технічною школою в Катовіце спільно з Центральноукраїнським державним педагогічним університетом ім. Володимира Винниченка, Бердянським державним педагогічним університетом, Вищою школою економіки і менеджменту в Братиславі, Інститутом дослідження просторового розвитку, Інститутом підприємництва та перспективних технологій Національного університету «Львівська політехніка», Державним університетом інтелектуальних технологій і зв’язку та Донецьким національним університетом імені Василя Стуса.

16 вересня 2022 року на факультеті фізичного виховання ЦДПУ ім. В. Винниченка Кіровоградський обласний центр "Спорт для всіх", Управління молоді та спорту Кіровоградської ОВА та за сприяння ректорату ЦДПУ пройшли обласні комплексні змагання серед дітей та юнацтва "Олімпіада Кіровоградщини".

Вітаємо юних атлетів та їхніх тренерів! Уперед, до перемог і нових спортивних вершин! 

Чемпіонат України-2022 з легкої атлетики відбувся у місті Луцьк на стадіоні «Авангард». У змаганнях брав участь 441 атлет з 24 областей України. Кіровоградську область представив студент факультету фізичного виховання Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка Олег Дорощук. Студент 4 курсу групи СП19Б, майстер спорту міжнародного класу, став чемпіоном України серед дорослих.

Інформацію надано факультетом фізичного виховання

Сьогодні, 9 вересня, у ЦДПУ ім.В.Винниченка відбулись урочистості з нагоди Дня фізичної культури та спорту. Це – свято сили, краси, здоров’я, гармонії та незламності духу.

До Дня фізичної культури і спорту кафедра теорії та методики олімпійського і професійного спорту організувала онлайн-зустріч студентів, які навчаються на спеціальності «017 Фізична культура і спорт», з топовим спортсменом Олегом Дорощуком.