кандидат педагогічних наук, доцент

Закінчила Український державний університет фізичного виховання і спорту та Кіровоградське медичне училище ім. Є.Й. Мухіна. Майстер спорту СРСР з плавання, член збірної команди України (1989–1991 рр.), рекордсмен обласних змагань, переможець і призер чемпіонатів України з плавання.

Тема кандидатської дисертації: «Формування у студентів медичного коледжу готовності до пропаганди і реалізації ідей здорового способу життя у майбутній професійній діяльності» (2006р. спеціалізована вчена рада Кіровоградського державного педагогічного університету ім. Володимира Винниченка).

Коло наукових інтересів: сучасні тенденції удосконалення підготовки вчителів фізичної культури у вищих навчальних закладах.

Найважливіші наукові праці:

Навчальні посібники: «Основи плавання: історія та особливості техніки, правила змагань», «Основи теорії та методики викладання спортивних ігор».

Навчально-методичні матеріали: «Медико-профілактичні аспекти формування здорового способу життя у населення» (програма та методичні рекомендації), навчально-методичний комплекс курсу «Теорія і методика викладання спортивних ігор».

Статті: Опубліковано понад 30 наукових та науково-методичних праць, серед яких статті у фахових виданнях, матеріалах міжнародних конференцій.

Наукове керівництво: Підготувала 3 магістрів.