14 квітня 2019 року у м. Києві проводився Відкритий Чемпіонат Черлідерів України. У якому брали участь 14 областей, а також гості з Узбекистану та Хорватії.

У змаганнях від нашої області брали участь студентки Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка

Інформацію надано факультетом фізичного виховання

Кафедра фізичного виховання і оздоровчої фізичної культури проводе традиційну «Спартакіаду серед збірних команд неспеціальних факультетів 2019».

Інформацію надано факультетом фізичного виховання

Усе частіше дозвілля студентів буває пов’язане з фізкультурно-спортивним напрямком. Одним із прикладів такої тенденції стало створення на базі секції шейпінгу (керівник – майстер спорту України з гімнастики художньої, викладач кафедри фізичного виховання і оздоровчої фізичної культури - Вігула Яна Михайлівна) групи підтримки баскетбольного клубу “Золотой Вєк”.

Інформацію надано ГО "Спортивний клуб Буревісник"

19 березня розпочалась Спартакіада збірних команд неспеціальних факультетів. Першим видом змагань був футзал (дівчата). У цоьму виді прийняло 4 факультети. Місця розподілились, таким чином: 1 місце - фізико-математичний факультет, 2 місце - факультет педагогіки та психології, 3 місце - факультет історії та права, і 4 місце - природничо-географічний факультет. Сьогодні відбудуться змагання з кульової стрільби (початок змагань о 14:10) та волейболу (дівчата) початок о 15:40.

Інформацію надано ГО "Спортивний клуб Буревісник"

Шановні першокурсники 6 листопада в спортивному залі Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка розпочинається традиційна «Спартакіада перших курсів » серед юнаків та дівчат. 7 листопада о 15:30 відбудеться урочисте відкриття Спартакіади перших курсів та нагородження призерів Спартакіади перших курсів та збірних команд 2016-2017 н.р.